anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłączyć widok ofert powiązanych

Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

Dziś mi wskoczył widok tylko powiązanych ofert, niestety nie mam możliwości ( nie ma "przycisku rozłącz te same oferty) powrotu do poprzednich ustawień.

Jest to bardzo niepraktyczne w moim przypadku, jak wrócić do ustawień kiedy każda oferta produktu była osobno i widoczne wszystkie oferty sprzedających?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

teletubus
#7 Wielbiciel#

Jest maj, a dalej ta beznadziejna wersja jest w użyciu. Proszę mnie z tego wypisać!

oznacz moderatorów

Cermo
#7 Wielbiciel#

To mam nadzieję, że jeśli nie kupię niczego do 30go kwietnia, to test na moim koncie zakończy się niepowodzeniem i dostanę ponownie opcje rozłaczania ofert. Nie mam zamiaru korzystać z tej wersji.

oznacz moderatorów

czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dramatyczna ergonomia

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-to-kolejna-awaria-wyszukiwarki-allegro...

Spróbujcie tej metody - u mnie zadziałało i mam znów możliwość rozłączania ofert.

oznacz moderatorów

czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dziła. Dzięki. 

Niestety o Twojej metodzie dowie się ułamek użytkowników, a sprzedaż leci na łeb na szyję.

Najpierw na siłę każą używać allegro one, następnie algorytm twierdzi przed świetami że paczki impostem idą tydzień, a teraz ten wymysł. Quo vadis allegro?

oznacz moderatorów

Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

U nas na przykład allegro one to najbardziej zawodna metoda dostaw, wieczne opóźnienie w odbiorze, kurierzy notorycznie nie mają zleceń odbioru, paczki potrafią 2 dni zalegać 

UPS się wypina ,a zanim allegro odpisze po dwóch dniach to problem nieaktualny, a musiałbym pisać przynajmniej raz w tygodniu...

oznacz moderatorów

Cermo
#7 Wielbiciel#

Z ciekawości sprawdziłem czy ta metoda zadziała dla aplikacji w telefonie. Wyczyściłem pamięć podręczna aplikacji i też mam już rozłączone oferty. Super

oznacz moderatorów

linux971
#9 Pomysłodawca#

Mam wspaniałe wieści. Znowu wprowadzają bez powiadomienia i bez zewolenia te testy tym razem na okres 2 miesięcy 😄

nie wiem czy takie praktyki są w ogole dozwolone i czy nie warto żeby jakiś urząd tym się zajął.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  możemy dostać jakąs informacje tym razem?

oznacz moderatorów

surmi
#7 Wielbiciel#

Załapałem się na ten żałosny test... Osoba (lub zespół "specjalistów" z allegro) która wpadła na ten pomysł jest albo złośliwa albo skrajnie niekompetentna. Przeglądanie ofert w kategoriach gdzie jest sporo rzeczy używanych, niepowtarzalnych i nieskatalogowanych to jest totalna porażka. Pomoc techniczna pisze że "testują nowe rozwiązania w trosce o potrzeby klientów", ale np. z zalewem chińskiego badziewia bez ładu i składu w różnych kategoriach które nie są właściwe dla danego przedmiotu, to jakoś nie ma problemu. Osobiście uważam, że sama idea narzucenia tego testu, bez możliwości wypisania, jest żałosna i pokazuje, że kupujący jest po prostu towarem, który się ustawia jak się chce. Kupować na allegro pewnie będę, bo czasem nie mam wyboru, ale za ten numer to zdecydowanie będę to robił znacznie rzadziej.

oznacz moderatorów

kmalcher
#7 Wielbiciel#

Witam
Przeglądam sobie dzisiaj allegro i bardzo mnie zdziwiła mała ilość ofert. Zauważyłem jednak, że przy niektórych jest przycisk porównaj x ofert. Zazwyczaj znaczy to, że właczyłem opcję połącz te same oferty, ale nie widzę opcji rozłącz te same oferty. Gdzie podział się ten przycisk? Algorytm który to łaczy i wyświetla jedną nie spełnia moich oczekiwań, a nie chce mi się klikać na każdej ofercie porównaj.
Jak przeglądam allegro w trybie incognito to guzik połącz/rozłącz jest dostępny.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. Ten test potrwa do 30 kwietnia  Może testy się przedłużyły.

oznacz moderatorów

linux971
#9 Pomysłodawca#

Nie, po prostu znowu są testy tym razem na 2 miesiące 😄

Coraz mniej używalna jest ta strona.

oznacz moderatorów