anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić że w trakcie licytacji moja oferta jest najwyższa ?

Client:28726700
#1 Nowicjusz#

Brakuje mi możliwości sprawdzenia kiedy moja oferta jest najwyższa w danej licytacji. Gdzie to sprawdzić poza otrzymanym mailem?

nie widzę tego ani w aplikacji ani na stronie. Licytacja wygląda tak samo jak inne i mogę licytować i przebić sam siebie.

nie widzę też swojej maksymalnej oferty

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:28726700 Na zwykłym Allegro? Na samym dole strony z aukcją jest zakładka "Oferty kupna". 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W polu "twoja oferta" powinna być widoczna twoja max kwota, tu masz jak to powinno wyglądać:  https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

na Allegro Lokalne trochę inaczej, zaraz widzisz aktualną kwotę: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#17 Koryfeusz#

Na AL jest zawsze najwyższa kwota. Jeżeli Twoja to jest na zielono z komunikatem "Twoja oferta jest najwyższa" Jeżeli ktoś dał wyższą kwotę to komunikat jest czerwony " Ktoś przebił Twoją ofertę" lub podobnie. Na zwykłym Allegro klikasz w prawym górnym rogu symbol tułowia z głową, wchodzisz w zakupy, dalej klikasz "licytuję" Otworzy sie okno z Twoimi licytacjami i tam będzie "AKTUALNA CENA np 102,50 zł", a pod nią "Moja maksymalna oferta np. 100,00 zł"

oznacz moderatorów