anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić czy moje zamówienie zostało złożone poprawnie?

Client:50811558
#7 Wielbiciel#

Towar jest kupowany, po 20 minutach przychodzi automatyczny list z Alegro, że sprzedawca skasował kod InPost i trzeba poprosić sprzedawcę o nowy. Co więcej, jeśli spojrzysz na śledzenie przesyłki, po liście z Alegro, przesyłka jest już w drodze. Jednocześnie od momentu wpłaty do statusu (paczka w drodze) minęło około pół godziny. Wszystkie dane o sprzedawcach wskazane w nagłówku listu - adres / nip / i tak dalej są takie same. Jeśli spojrzeć na informacje Google o telefonie (https://www.odebractelefon.pl/numer-telefonu/695345520) to raczej negatywne. Jednocześnie oceny sprzedawców wynoszą około 100%. Istnieje wrażenie, że to oszustwo. Jak postępować w takiej sytuacji? dzięki

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:50811558 Coś nie jasne dla mnie jest to twoje wyjaśnienie, co sprzedający skasował? Jaki masz status w zakładce "Moje zakupy".

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:50811558 

A ja Cie proszę żebyś podał dokładny adres @ z którego przyszła ta informacja o jakimś niby skasowanym numerze, kodzie. Absolutnie nie wciskaj żadnych linków w tym @. Coś tu śmierdzi ale nie wiadomo narzazie co.  Konta które podałeś wyglądają na wiarygodne. Daj nam więcej informacji.

oznacz moderatorów

Client:50811558
#7 Wielbiciel#

adres @ z którego przyszła ta informacja -> powiadomienia@allegro.pl

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:50811558 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Moderacja, o co tutaj chodzi w tym @. Czy sprzedający usunął numer nadania?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:50811558, czy możesz zamieścić zrzut ekranu z tą wiadomością? Możesz podać numer zamówienia, o którym mówisz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:50811558
#7 Wielbiciel#

Dyskusja może zostać zamknięta. sprzedawca przedstawił wszystkie niezbędne wyjaśnienia, dlaczego tak się stało, oraz paczke. Dziękuję wszystkim za udział w tematcie.

oznacz moderatorów