anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić datę dodania oferty?

karol_kadziela
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karol_kadziela Podaj numer oferty. Sprawdzę kiedy ją wystawiłeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

karol_kadziela
#8 Zapaleniec#

Nie jestem sprzedającym tylko kupującym. Jak jako kupujący mogę sprawdzić datę dodania konkretnej oferty?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karol_kadziela Nie możesz tego sprawdzić. Po co Ci ta informacja?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

karol_kadziela
#8 Zapaleniec#

Powiedzmy, że wczoraj szukałem jakichś ofert, a dzisiaj chciałbym ponowić wyszukiwanie, ale interesują mnie tylko oferty wystawione dzisiaj. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karol_kadziela W tym celu możesz skorzystać z ustawień sortowania ofert. Nad listą wyszukiwania wybierz z listy "Czas dodania: najnowsze"

Zrzut ekranu 2021-10-13 o 15.19.41.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:102702445
#1 Nowicjusz#

opcji czas dodania i własnie nie wiem dlaczego bo była bardzo przydatna.Nie ma

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:102702445 w obecnym momencie większości ofert ma opcje Czas trwania : do wyczerpania przedmiotów. W wszystkie te oferty są automatycznie wznawiane z tymi samymi danymi o ile się nie mylę co 10 dni lub 30 dni

oznacz moderatorów

Client:92451847
#7 Wielbiciel#

A cóż to za pytanie " Po co ci ta informacja" Konsument ma prawo wiedzieć jak długo ktoś usiłuje sprzedać przedmiot. A osobiście spotkałem się z sytuacja gdzie ten sam przedmiot z tymi samymi zdjęciami został wystawiony na 2 portalach.... Jeden z nich podaje datę... Drugi (wiadomo który prawda?) zaś nie... Kto komu fotki skopiował? Kto sprzedaje tuż po zakupie? Muszę zadawać te pytania sprzedającym. A tak widziałbym po dacie. Reasumując. Data dodania ogłoszenia pomaga konsumentowi ocenić wiarygodność sprzedawcy.... Zawsze. 

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Witam.

Ja jestem sprzedającym. Potrzebuję sprawdzać ile aukcji jest wystawianych w danym dniu. Dlaczego nie można sprawdzić tak banalnej rzeczy. Niby jest to analytics ale takiej rzeczy tam nie widze. 

oznacz moderatorów