anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku?

aniia22
#7 Wielbiciel#

Do niedawna kiedy wyszukiwałam przedmiot, to u góry wyświetlały mi się propozycje od sprzedawców, od których juz coś w koszyku miałam, jak to ustawić z powrotem?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Moderator
Moderator

@aniia22, możesz z poziomu wyszukiwarki wpisać login sprzedającego i odnaleźć jego oferty. Zaznacz opcję "Sprzedawcy" i kliknij w "szukaj". 🙂

Zrzut ekranu 2021-12-22 o 15.05.42.png

Maja
   Moderator

aniia22
#7 Wielbiciel#

to oznaczałoby mozolne przeszukiwanie każdego sprzedawcy z koszyka po kolei, chodziło mi o tę opcję, która była, ze po wpisaniu  nazwy przedmiotu w wyszukiwarce, na górze wyświetlaja sie propozycje tych przedmiotów od sprzedawców, od których już coś w koszyku jest

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@aniia22 ta opcja jest wciąż dostępna:

kup u sprzedawcy z Twojego koszyka.png
Być może sprzedający, których oferty miałaś w koszyku nie oferowali produktów, których szukałaś, dlatego te propozycje się nie pojawiały. 

Monika
   Moderator

oznacz moderatorów

aniia22
#7 Wielbiciel#

nie, to nie dlatego, że sprzedający nie oferują takiego produktu, sprawdziłam to, mają, nie wyświetla się nic... gdzie to się podziało???

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderator
Moderator

@aniia22 Funkcja "Kup od sprzedawcy z Twojego koszyka" działa również na urządzeniach mobilnych:

Zrzut ekranu 2022-01-25 o 12.23.55.png

Możesz skorzystać z wyszukiwania produktów u konkretnego sprzedającego za pomocą wyszukiwarki. W tym celu wpisz w pasku wyszukiwarki login sprzedającego. 

Zrzut ekranu 2022-01-25 o 12.10.35.png

Następnie wejdź w zakładkę "Oferty" na koncie sprzedającego i skorzystaj z wyszukiwarki. 

Screenshot (17).png

Możesz również przejść na stronę sprzedającego klikając na jego login z poziomu Twojego koszyka. 

Ola
Moderator

aniia22
#7 Wielbiciel#

nie chodzi mi o przeszukiwanie ofert konkretnego sprzedawcy, proszę mi wskazać jak zrobić by powróciła opcja wyświetlania się szukanego przedmiotu w pierwszej kolejności u sprzedawców których produkty już mam w koszyku, to pojawiało się automatycznie u góry strony ponad ofertami pozostałych sprzedających, to co mi Pani pokazuje - ja tej opcji nie mam a do niedawna miałam, gdzie to jest????Screenshot 2022-01-25 at 17-23-55 Odp Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku .png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderator
Moderator

@aniia22 Podaj numer oferty, którą masz w koszyku i frazę, którą wpisujesz w wyszukiwarkę. Napisz też która oferta powinna się pojawić w opcji, o jaką Ci chodzi. Jeśli to możliwe, prześlij zrzuty ekranu obrazujące problem. Sprawdzimy to.

Natalia
   Moderator