anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniia22
#8 Zapaleniec#

Do niedawna kiedy wyszukiwałam przedmiot, to u góry wyświetlały mi się propozycje od sprzedawców, od których juz coś w koszyku miałam, jak to ustawić z powrotem?

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

No ja mam też problem by znaleźć coś u jednego sprzedawcy, ale można chyba już wywnioskować, że Allegro ma to głęboko w d... Miejmy nadzieję, że ktoś tam wprowadzi jakieś zmiany i zaczną znowu polepszać serwis zamiast go pogarszać.

oznacz moderatorów
MALY001MALY
#2 Obserwator#

Jestem na allegro od bardzo długiego czasu i zauważyłem że jak jest coś co się doskonale sprawdza i świetnie funkcjonuje dla klientów to jest to usuwane bo nie wpływa to na zarobki spółki. Bo po co masz zapłacić za coś co nie jest promowane, sponsorowane, i tańsze?? Lepiej jest Ci użytkowniku konsumencie utrudnić wszystko żebyś po dłuższym czasie zrezygnował z poszukiwać i kupił to co jest promowane, sponsorowane i wciskane na siłę. Wszelkie sortowanie po cenie mija się z celem bo najpierw pojawiają się oferty promowane, później sponsorowane a na końcu najtańsze... no i jeszcze to "cudowne" dopasowanie proponowane przez allegro i wisienka na torcie: łączenie przedmiotów gdzie pod tym samym przedmiotem potrafi połączyć części do samochodu i buty sportowe... Żenada... Jak dla mnie Allegro robi się coraz mniej przyjazne dla kupujących.

oznacz moderatorów