anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wycofać się z licytacji

Client:60796799
#7 Wielbiciel#

Witam biorę udział w licytacji bluzy a nie zwrócił uwagi że jest ona 188 cm wzrostu a to wiele więcej niż mam , nigdzie nie mogę znaleźć opcji wycofania się z tej licytacji ktos może wie jak to zrobić , pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie licytuj dalej.A na którym Allegro?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak na zwykłym Allegro to tu masz zasady:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-wycofac-sie-z-licytacji-wq0mgekq1sj a jak na AL to nie płacisz (masz na to 5 dni) i tak jak napisal@pulkownik.

oznacz moderatorów

Client:60796799
#7 Wielbiciel#

Na normalnym allegro , wchodzę w zakładkę z licytacji i nie widzę opcji aby wycofać 

oznacz moderatorów

crossver
#7 Wielbiciel#

Mam wlasnie dokładnie taką samą sytuację.Gdzie na Boga znajdę te opcję z wycofaniem się z licytacji?Ja naprawdę tego nie widzę.Jak miałeś taką sytuację to możesz mnie dokładniej nakierować?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:60796799 To pewnie Allegro Lokalnie? To nic nie rób, wyłącz laptopa i dobrej nocy.Możesz też poinformować sprzedającego że rezygnujesz z licytacji.Jak normalne Allegro to tu

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje  i tam masz prośbę o wycofanie

oznacz moderatorów

Client:60796799
#7 Wielbiciel#

Witam , tak na normalnym allegro , wchodze w zakładkę licytacje i nie widzę przy tej bluzie żadnej opcji o prośbę o wycofanie z licytacji , dziękuj za odpowiedź 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60796799 "Opcje" znajdują się przy nazwie przedmiotu. Jedną z nich jest "Prośba o wycofanie".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro - poproś sprzedawcę o wycofanie twojej oferty z licytacji, jeśli to firma, nawet po jej wygraniu możesz odstąpić od umowy i nie płacić.

Na Allegro Lokalnie - jeśli wygrasz to nie płać, tam po pięciu dniach umowa jest automatycznie rozwiązywana.

oznacz moderatorów