anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerowac etykiete dla Poczty Polskiej inaczej jak przez aplikacje allegro?

danstan11
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Nie mogę wygenerować etykiety przez allegro. A przesyłkę zaznaczyłem by Poczta Polska wysłać. Jest jakiś inny sposób by ta etykietę wygenerować? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@danstan11 co się dzieje, że nie możesz wygenerować etykiety przez Allegro? Na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnej sprzedaży, dlatego trudno mi się odnieść do tego szczegółówo, ale możesz nadać przesyłkę przez brokera albo bezpośrednio na poczcie. Koszt przesyłki może się zmienić, ale potrzebowałabym poznać szczegóły, żeby odnieść się do tej sprawy szczegółowo.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

danstan11
#7 Wielbiciel#

To jest zwrot przesyłki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@danstan11 dziękuję to wiele wyjaśnia. Czy chodzi o zwrot w tym zamówieniu e4586e41-5927-11ec-91b5-99755b89d5ac? Jeśli tak, to etykieta została wygenerowana, spróbuj ją proszę pobrać z tej zakładki

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

danstan11
#7 Wielbiciel#

Źle się może wyraziłem. Nie mogę pobrać etykiety do wydruku. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@danstan11 Sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki niż dotychczasowa. Czy podczas próby pobrania etykiety pojawia się jakiś komunikat?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może nie ma darmowego zwrotu przez PP tylko paczkomat . Co były w opisie oferty/ zwroty?

oznacz moderatorów

danstan11
#7 Wielbiciel#

Była możliwość dodania i pp.

oznacz moderatorów