anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zadać pytanie do obsługi allegro. Gdzie jest opcja wysłania wiadomości z pytaniem?

czarkon
#7 Wielbiciel#

Jak zadać pytanie do obsługi allegro. Gdzie jest opcja wysłania wiadomości z pytaniem? Naliczono mi jakąś opłatę 6,22zł mimo tego że ja nic nie sprzedaję na allegro i tylko kupuję

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

komis-bell
#21 Demiurg#

Zajrzyj do zakładki rozliczenia z allegro. Tam będzie podane za co jest opłata i kiedy została naliczona. 

oznacz moderatorów

czarkon
#7 Wielbiciel#

No właśnie tam nic nie jest napisane jest tylko -6.22 podsumowanie miesiąca. Dziwne skoro nie sprzedaję nic na allegro.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Domyślnie pokazuje chyba tylko ostatnie 3 miesiące. Kliknij zakres dat na ,wszystko’

oznacz moderatorów

dymek257
#2 Obserwator#

Też własnie nie wiem z kim się kontaktować. Naliczyli mi jakies 2zł, nie wiem skąd..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarkon ta kwota to zaległe opłaty ze sprzedaży na Allegro (dokładnie z 15.11.2021 r. oraz 26.11.2021 r.) oraz sprzedaży na Allegro Lokalnie za tę ofertę. Wszystkie swoje zobowiązania w stosunku do Allegro oraz ich historię znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czarkon
#7 Wielbiciel#

Nie przekierowywuje mnie do linku. Czy może powiedzieć gdzie to sprawdzić za jaką sprzedaż ? Dziwne że dopiero teraz otrzymałem info o takiej zaległości z 2021 roku. Chciałbym sprawdzić za jaką sprzedaż konkretnie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarkon jeśli nie możesz dostać się do niej z naszych linków, wejdź na stronę główną Allegro i tam gdzie widzisz swoje imię, w prawnym górnym rogu kliknij na nie, a następnie wybierz Konto - Rozliczenia z Allegro. Tam znajdziesz tę zakładkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czarkon
#7 Wielbiciel#

Tak wiem o tym zrobiłem to przed twoją wiadomością ale niestety nie jest tam napisane dokładnie za co jest ta opłata. Widać że jest jako podsumowanie miesiąca jest też data ale nie ma za co zostało naliczone.

oznacz moderatorów