anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zamówić paczkę inpost bez podawania numeru telefonu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:110167805
#3 Debiutant#

Witam, jestem nowy na allegro.
Czy jest możliwość zakupu produktu i odbiór p paczkomacie bez podawania numeru telefonu?
Jak zostawiam pole puste to wyskakuję błąd i karzę mi wpisać numer telefonu.

Nie chcę podawać numeru jakiemuś losowemu sprzedawcy, allegro i firmie kurierskiej.
Kto odpowie jak mój numer wycieknie i będę dostawała spam i telefony od botów wciskających panele fotowoltaiczne?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Client:110167805
#3 Debiutant#

*Nowa - korekta źle poprawiła

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110167805 aby złożyć zamówienie konieczne jest podanie numeru telefonu na formularzu dostawy i płatności. Twoje dane są bezpieczne w Allegro, jeśli korzystasz z aplikacji InPost to kod odbioru otrzymasz w aplikacji, a nie na numer telefonu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:110167805
#3 Debiutant#

A na email przychodzi kod?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na numer telefonu dostajesz później kod odbioru przesyłki .

oznacz moderatorów
Client:110167805
#3 Debiutant#

A na email przychodzi kod?

oznacz moderatorów
Client:110166986
#8 Zapaleniec#

@Client:110167805 Oczywiście, że kod QR, którym możesz otworzyć skrytkę przychodzi ma email. Nie musisz wpisywać numeru telefonu i kodu. Twój telefon jest potrzebny sprzedawcom na wypadek, gdybyś wystawiła negatywną opinię, żeby mogli Cię nękać o jej usunięcie. Poszukaj w Internecie serwisów oferujących odbiór SMS-ów na publicznym numerze albo kup kartę SIM i używaj jej tylko wtedy, kiedy Allegro chce przesłać Ci kod. Resztę załatwisz korzystając z konta e-mail.

oznacz moderatorów
Client:110167805
#3 Debiutant#

Jak podam fałszywy nieistniejący numer to przy odbiorze w paczkomacie będę mógł go wpisać wraz z kodem z maila i odebrać paczkę?

oznacz moderatorów
Client:110166986
#8 Zapaleniec#

@Client:110167805 

Tak. Ważne, żeby wpisać numer telefonu i kod podany w e-mailu. Nie musi to być Twój numer.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:110167805 Przy odbiorze paczki z paczkomatu trzeba wpisać nr. telefonu i później kod, który na ten nr. dostałaś > do tego jest ten nr. potrzebny > na sam kod paczki nie odbierzesz.

oznacz moderatorów
Client:110167805
#3 Debiutant#

usunięta odpowiedź

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:110167805 Możesz oszukać > tylko pamiętaj, że jak mail z kodem od Inpostu gdzieś się zapodzieje po drodze, to nie odbierzesz paczki > kod do odbioru pójdzie na nieistniejący nr. telefonu

oznacz moderatorów