anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić sprzedającego, którego podejrzewam o oszustwo?

fragles888
#7 Wielbiciel#

UWAGA NA TYPA! Sprzedaje konto steam z rzekomą grą COD:MW2. Po zakupię otrzymacie konto, ale z samym darmowym WARZONE 2.0. Następnie edytuje opis w pierwszym punkcie i dodaje kluczowe słowo WARZONE. Dzisiaj dodał nowe ogłoszenie które wygląda jak na zdjęciu i 2 kolejne osoby dały się złapać. Koleś wyłudza pieniądze a allegro póki co milczy w tej sprawie. Macie jakiś pomysł żeby go dojechać?

 

obraz_2022-12-01_112716528.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@fragles888 w zakładce Moje zakupy masz widok oferty z momentu dokonania transakcji. Złóż reklamacje i przedstaw swoje roszczenia względem oferty.

oznacz moderatorów

fragles888
#7 Wielbiciel#

Gdy w nie wchodzę wywala błąd bo koleś usunął ogłoszenie. To na powyższym screenie jest świeże i już 2 osoby kupiły. Rozpocząłem z nim dyskusje i dopiero o 17 dzisiaj będzie można poprosić allegro o pomoc. Czemu allegro pozwala na takie aukcje? mimo, że się zgłasza po 10x. 30zł idzie przeboleć, ale niech takich osób znajdzie się 100 i chłop ma 3k w kieszeni.

oznacz moderatorów

fragles888
#7 Wielbiciel#

Jest tylko opcja "Problem z zamówieniem?" co też kliknąłem, ale wstępnie trwa dyskusja z tym złodziejem dopiero o 17 będzie można prosić allegro o pomoc. Nie ma opcji kliknięcia reklamacji na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fragles888 zgłosiłam tę sprawę do Działu bezpieczeństwa, który po weryfikacji podejmie odpowiednie kroki. Dziękuję za Twoje zgłoszenie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fragles888
#7 Wielbiciel#

Kiedy mniej więcej będzie wiadomo co zrobi allegro w tej sprawie? bo obserwując jego aukcję dochodzą nowe osoby które kupują rzekomy produkt. Podejrzewam, że gość tworzy oddzielne konta z których kupuje swoje aukcję i po zakupie opiniuje je jako pozytywne i zgodne z opisem 😉 regularnie aukcje są zmieniane jeśli chodzi o ilość dostępnych sztuk, opis lekko się zmienia i czasem zmienia grafikę w tle. Moim zdaniem jest to poważny problem.

oznacz moderatorów