anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić nicka na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
rafnov
#9 Pomysłodawca#

Jak w tytule. Jak zmienić nicka/nazwę logowania?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
pinsplash
#21 Demiurg#

Nijak. Nie da się

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Już zmieniłeś a można raz.

oznacz moderatorów
rafnov
#9 Pomysłodawca#

Wszystko się da tylko trzeba chcieć i wiedzieć jak.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie mówimy że się nie da technicznie, tylko tak stanowi regulamin Allegro- dlatego piszemy że się nie da, ale zawsze możesz zapytać:https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Niby się nie da, ale się da. Raz kupowałem coś od dużego sprzedawcy, miał problemy, nawaliło mu negatywów, za miesiąc patrzę - już go nie ma. To znaczy był, wynalazłem go, ale już miał inny login. Więc da się.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
rafnov
#9 Pomysłodawca#

Pisałem, czekam. I nic.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Zmiana loginu jest możliwa tylko jednorazowo z domyślnego „Client:123456789”

Cos mi świta (mogę być w błędzie), że allegro może przystać na wyjątek ale chyba tylko w sytuacji jeśli nie było nigdy na danym koncie żadnej sprzedaży itp. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Da się, wszystko zależy od sprzedaży i "układów". Nie będę tutaj przytaczał konkretnego "loginu" - ale znam sprzedawcę, który w ciągu miesiąca zmienił "nazwę użytkownika" na inną. I to nie z z domyślnego typu "Client.....". Kupowałem od niego towar, a po jakimś czasie zauważyłem , że już ma inny "nick" na Allegro. Czyli da się......

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
rafnov
#9 Pomysłodawca#

Niekoniecznie układów. Myślę że trzeba to odpowiednio uzasadnić 🤫

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@rafnov   Nie da się, nie wolno, tak samo jak nie zmienisz numeru pesel.

Nick to twoja wizytówka, identyfikator,  czy sprzedając, czy nawet robiąc zakupy przyjmujesz na siebie odpowiedzialność karną i skarbową  i tego ukryć się nie da, tego ukrywać nie wolno.

Natomiast wolno mieć kilka nicków, kilka kont na Allegro i często może się wydawać że ktoś nicka zmienił, nie nie zmienił nicka lecz zalogował się z innego konta  @maxr01 

oznacz moderatorów