anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć kufel o rozmiarze 2 litry i wyżej

MAMY ROZWIĄZANIE!
jabol275
#2 Obserwator#

To jest po prostu dramat. Chcę kupić kufel/kubek z materiału innego niż szkło o pojemności 2 litry i więcej. Jednak nie ma domyślnego filtru tak oczywistego jak objętość/wielkość(bo co to za problem policzyć objętość). Próby używania * i - w wyszukiwaniu nie wiele pomagają... Aż się zdenerwowałem po wielu próbach pisania różnych kombinacji w stylu "2,0" "2.0" "2**" "2,*" "litr*"...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
krejzole
#14 Krzewiciel#

Polecam giełdę staroci, zazwyczaj są w niedziele, wybór olbrzymi, są takie perełki że klękajcie narody. Ostatnio nabyłem kufel z 1908 roku za 90 zł wart co najmniej 1500 zł.

 

oznacz moderatorów
jabol275
#2 Obserwator#

Fajna rada, tylko nie mogę opuszczać domu. Może byś pomyślał jak pomóc, odpowiedzieć zamiast spamować...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jabol275 Cześć. W kategorii "Szklanki i kufle" (Allegro -> Dom i Ogród -> Wyposażenie-> Zastawa stołowa -> Szklanki i kufle) można określić pojemność kufla w mililitrach:

ko_alka_0-1641387204133.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jabol275
#2 Obserwator#

Dziękuję. Przy zwykłym wyszukiwaniu nie pokazywało opcji pojemności! Pozdrawiam

 

Edit: Niedobrze w tamtej kategorii jest tylko jeden nieszklany kufel. A w kategorii gadżety-> kubki nie ma takiego wyszukiwania 😞

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jabol275 Cześć. W tej kategorii (https://allegro.pl/kategoria/zastawa-stolowa-szklanki-i-kufle-110896) możesz wybrać również materiał. Rozwiń proszę wszystkie dostępne filtry: 

ko_alka_0-1641392145743.png

ko_alka_1-1641392157577.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów