anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zweryfikować sprzedającego

Endriu2612
#7 Wielbiciel#

Ogłoszenie tej samej żeczy znalazłem na innej platformie ogłoszeniowej 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Endriu2612 żadna nowość, wystawiają na różnych platformach 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Te same rzeczy na różnych platformach to nic nadzwyczajnego a wręcz coś zupełnie normalnego. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Endriu2612 Normalka > dużo osób wystawia na kilku platformach > raz się sprzedaje tu, raz gdzie indziej > kot jak jednej dziury pilnował to zdechł

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To normalne, kiedyś wystawiałam tylko na jednej. Ale od kiedy wszedł katalog to oferty z tylko jedną sztuką spadły w wyszukiwarkach tak nisko, że dzieci by z głodu padły jakbym miała na samo allegro czekać. Wystawia się na kilku i zaraz jak ktoś kupi/zalicytuje zdejmuje z pozostałych. Taki to porządek allegro zaprowadza. Lepiej promować chińczyka z tysiącami ofert nie podobnych do zdjęć, czy kogoś zamawiającego towar z hurtowni i nie posiadającego ani sztuki na stanie niż uczciwie wystawiającego jedną posiadaną...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Endriu2612 Żadna nowość, teraz wszędzie wystawiają.

oznacz moderatorów

Endriu2612
#7 Wielbiciel#

Zainteresowało mnie jedno z ogłoszeń cena była super ale znalazłem te same zdjęcia na innej platformie ogłoszeniowej za ponad sto procent drożej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający mogą wystawiać za ile chcą. pytanie czy ktoś kupi.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Może się trafi gupi i kupi 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A to dziwne. Zasada jest prosta- najdrożej na allegro. Żaden portal sumy wszystkich opłat nie ma wyższej. Choć czasem jest tak, że jak ogłoszenie dłużej wisi to na jednym się cenę przy przeglądaniu zmieni, a na drugim nie...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

no tak ale na allegro nie każdy trafi. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo zwiększają zasięg i prawdopodobieństwo sprzedaży, a o to właśnie chodzi, nie?

oznacz moderatorów