anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić paczkę opłaconą metoda za pobraniem

Client:86921143
#1 Nowicjusz#

Zamówiłem korki i okazały się za małe i szukałem jak zwrócić taka paczkę ale nic nie znalazłem. I moje pytanie to jak sprzedawca zwróci mi pieniądze za paczkę która została opłacona za pobraniem? I ile mam czasu na zwrot paczki i gdzie mógłbym taka paczkę nadać? Przepraszam jeśli już był taki temat

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wejdź tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  i odszukaj zakupionych korków, wejdź w szczegóły zamówienia i kliknij zwróć sprzedawcy (opcja dostępna tylko dla tych którzy kupili produkt u sprzedawcy umozliwiajacego zwroty) 

Resztę system cię poprowadzi, jeśli będziesz nadal czegoś nie wiedział, pytaj. 

Jak poinformować sprzedającego o zwrocie zakupu?

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, zrób to za pomocą formularza Allegro. Sprzedający dostanie informację o Twoim zwrocie i jego powodzie.

 

Jak zwrócić przedmiot

Przejdź do zakładki Moje zakupy.

Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły zakupu].

Kliknij [zwróć zakup], w dolnej części strony, aby przejść do formularza zwrotu.

Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.

Wypełnij formularz i kliknij [zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.

Aby formularz był dostępny, sprzedający powinien wcześniej wypełnić zakładkę Warunki zwrotów. Jeśli sprzedający nie udostępnia formularza zwrotu, w polu zwrot produktu znajdziesz link do określonych przez niego warunków zwrotu.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Client:86921143 - zwrotu zamówionego towaru możesz dokonać kiedy tylko chcesz - nawet za 5 lat. I nikt Ci tego nie zabroni. To zgodne z prawem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów