anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić towar gdy sprzedawca nie okreslil sposobu zwrotu towaru

JobPele1
#2 Obserwator#

Witam, kupiłem na allegro konsole, która miała być w 100 % sprawna, okazało się że ma wadę ukryta, która uniemożliwia korzystanie. Podjąłem dyskusje ze sprzedającym co do zwrotu. Sprzedający się zgodził na zwrot, lecz twierdzi że nie może określić sposobu zwrotu przez allegro na zakończonej aukcji. Czy jest to możliwe? Można w jakiś sposób umożliwić zwrot?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jeżeli to zakup od prywatnego sprzedającego, musicie ustalić miedzy sobą sposób odesłania.

oznacz moderatorów

JobPele1
#2 Obserwator#

A co w przypadku gdy ja odeśle sprzęt i nie dostanę pieniędzy ?

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

jak nie odeślesz, to też nei dostaiesz. Wybieraj.

Naprawdę taki brak zaufania? Ktoś musi być "mądrzejszy". Miliony użytkowników tu są i naprawdę mamy się świetnie.

Allegro przecież gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@JobPele1 Jeżeli masz dyskusję na Allegro, masz zgodę sprzedającego i wyślesz następnie wstaw w dyskusji, nr przesyłki i czekaj, masz tam pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@JobPele1   Sprzedawca prywatny nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów bez podania przyczyny więc nie  musi podawać  sposobu zwrotu.

Ty zgłaszasz reklamację, więc odsyłasz konsolę na swój koszt, ty wybierasz sposób odesłania, następnie sprzedający sprawdza dlaczego nie działa, gdy sprawdzi wtedy albo naprawia albo  zwraca pieniądze.

Pieniędzy dostać nie musisz, możesz dostać naprawioną konsolę, albo tą samą zepsutą jeśli sprzedający stwierdzi że to ty ją zepsułeś.

oznacz moderatorów