anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić towar

MateuszxxxLOL
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłem przedmiot na allegro wystawiony przez lombard który po 2 miesiacach okazał się częścią kredytu ratalnego osoby x która sprzedała go do lombardu i właścicielem jest nadal sieć GSM plus bo nadal nie spłacił rat. Nie wiedział bym o tym bo nikt mnie nie poinformował jednak próbowałem sprzedać i potencjalny kupujący sprawdził po imei i zarzucił mi że nie jestem właścicielem. Co robić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MateuszxxxLOL zgłoś proszę ten problem sprzedającemu. Możesz reklamować ten przedmiot z powodu wady prawnej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MateuszxxxLOL
#7 Wielbiciel#

Rozpoczęłem dyskusje ze sprzedającym w tej sprawie ale na allegro nie odpisuje a telefonicznie powiedział mi że nie ma dla mnie żadnej propozycji rozwiązania sytuacji

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musi odpisać w ciągu 24godz a jak nie odpisze to tym gorzej dla niego.

oznacz moderatorów

MateuszxxxLOL
#7 Wielbiciel#

Jak długo trzeba czekać na jakąś informację od allegro jakie jest ich stanowisko?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@MateuszxxxLOL 

Po 24 h od rozpoczęcia dyskusji ikonka "poproś Allegro o pomoc" będzie aktywna. Możesz jej użyć. Allegro dostanie informacje że prosisz o ich konsultację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz tam poproś o pomoc Allegro i allegro wysyła stosowny komunikat do sprzedającego, nie odpowie to w końcu zaproponują jakieś rozwiązanie Tobie> nie przejmuj się sprzedającym. Najczęściej jest to zgoda na złożenie wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów

MateuszxxxLOL
#7 Wielbiciel#

A jest jakaś gwarancja rozwiązania problemu? Jeden kupujących zarzucił mi nawet oszustwo bo chce sprzedać coś co nie jest moje a przecież legalnie kupilem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze jest "nadzieja".

oznacz moderatorów

MateuszxxxLOL
#7 Wielbiciel#

Aha 😞 sprzedający zaproponował mi telefonicznie odkup za 2/3 ceny ale to malo

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niczego nie ustalaj teraz poza Allegro, czekaj na odpowiedź sprzedającego w dyskusji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz ma to wadę prawną ale Ja bym reklamował przez Allegro, oni są częścią tego i powinni dać Ci pomoc: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Czyli co Mateuszku? dla odmiany ty próbowałeś wydymać potencjalnego kupującego? 😮

Nie wiem skad sie tacy ludzie biora 😮

oznacz moderatorów