anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki firma kurierska? Brak informacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

Szanowni,

zamierzam zrealizować zakupy i wybrać dostawcę, którego zaznaczyłem na zdjęciu czerwonym pisakiem.

Moje pytanie: Jaka to firma kurierska kryje się pod metodą dostawy Kurier?

Dla pozostałych opcji jest opisana nazwa firmy.

Z góry dziękuje.

 

 


Capture.JPG

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, opisz!

oznacz moderatorów
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

a czy teraz widać zdjęcie?

 

 

Capture.JPG

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:39616556 kurier allegro? nowa usługa pt allegro samo ci wybierze metodę dostawy bys miał "szybko" odradzam

oznacz moderatorów
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

a czy teraz widać zdjęcie?

Capture.JPG

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:39616556 widać to jest to co ci pisałem allegro samo ci wybierze dostawcę tak by w teorii było najszybciej w praktyce pewnie wybiorą najcześciej ups lub realizowany przez ups one czyli partactwo a ciebie krew zaleje i się na sprzedawcy wyżyjesz. Oczywiście to opcja domyślna wybrana z góry byś myśleć nie musiał a nieczytający nie zmieni

oznacz moderatorów
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

Ok. Dzięki za opinie, dobrze jest wiedzieć. Dobrego dnia.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39616556 od 11 stycznia w formularzu dostawy i płatności możesz zobaczyć dodatkową opcję dostawy na adres – Kurier. Nie wyświetlimy przy niej nazwy przewoźnika. Jeśli ją zaznaczysz, sami wybierzemy metodę kurierską z tych, które udostępnia sprzedający.
W podsumowaniu zakupów dowiesz się, który przewoźnik dostarczy Ci przesyłkę.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

Ok, ale wolałbym wiedzieć kto dostarczy przysyłkę PRZED opłatą. Czy jest to możliwe w tym przypadku? Teraz w podsumowaniu (Dostawa i Płatność) nie mam takiej informacji.

oznacz moderatorów
diegoaragon
#10 Popularyzator#

@Client:39616556  masz rację, też wolę wiedzieć jaki kurier dostarczy przesyłkę przed opłaceniem zakupu.

U mnie dla przykładu DHL dostarcza przesyłki przed południem, a GLS ok. godz.17.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39616556 nie jest to możliwe, jeśli chcesz wybrać konkretnego przewoźnika, wybierz proszę inną metodę dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:39616556
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuje za sprawną odpowiedź.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@la_nika "od 11 stycznia w formularzu dostawy i płatności możesz zobaczyć dodatkową opcję dostawy na adres – Kurier. Nie wyświetlimy przy niej nazwy przewoźnika. Jeśli ją zaznaczysz, sami wybierzemy metodę kurierską z tych, które udostępnia sprzedający.
W podsumowaniu zakupów dowiesz się, który przewoźnik dostarczy Ci przesyłkę"

Następny poroniony pomysł. Każecie ludziom kupować kota w worku. Tym się powinien UOKIK zająć. 
Co jeszcze wymyślicie? Może klient ma kliknąć kup teraz i zapłacić, a wy zdecydujecie co kupił? 
Przechodzicie samych siebie. To się nadaje do UOKIK.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro samo Ci go wybierze. Idę o zakład, ze to będzie allegro one czyli dostawa UPS. O ich cudnej "jakości obsługi" lepiej najpierw poczytaj. Wciskają to wszędzie gdzie się da. Sprzedawcy muszą udostępniać do smartów, a potem zgarniają "subiektywne opinie" za allegrowych kurierów. 

oznacz moderatorów