anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedna firma, kilka kont na allegro, ta sama rzecz wystawiona kilka razy.

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego szukając na allegro jednego przedmiotu widzę kilka, czasem nawet kilkanaście ofert, które są wprawdzie wystawiane na innych kontach jednak wszystkie te konta są na jedną i tą samą firmę - nip jest taki sam. Efekt tego jest taki, że jedna firma ma tą samą rzecz wystawioną kilkanaście razy to zanieczyszcza wyniki wyszukiwania. Kupiłem jedną rzecz, informacja od sprzedawcy, że nie mają. No to szybku kupuję u innego, okazuje się, że ten sam i oczywiście też nie ma towaru.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Ponieważ można mieć wiele kont i w większości Ci więksi tak mają. Tak regulują sprzedażą i cenami.

oznacz moderatorów

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Przeszkadza to w tym, że zakłamuje wyniki wyszukiwania. Większość ludzi potrzebuje wejść, szybko kupić i wyjść z allegro, a nie analizować czy kilkanaście ofert nie jest przypadkiem tym samym.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale co poradzisz.🤗

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@betizdaleka no i w czym masz problem, allegro na to pozwala, oceń odpowiednio i kup u następnego i tak w kółko 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

No właśnie tak zrobię. Straciłem pół godziny bo musiałem się przebijać przez oferty tej  samej firmy, która to notabene nie ma towaru. Jak wrócę wieczorem i te oferty będą nadal wisieć to kupuję na każdym koncie i na każde leci negatyw.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jak mają wiele kont i wiele opinii to 1negatyw nie jest groźny.

oznacz moderatorów