anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest szansa, żebym mógł odfiltrować produkty dostarczane z Chin?

MAMY ROZWIĄZANIE!
TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Ja rozumiem, że nie ma opcji, żeby Allegro odfiltrowało podróbki, bo do tego musi się zgłosić właściciel praw...

Przynajmniej chciałbym móc powiedzieć, że nie chcę dostawy z Chin.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Niestety nie da się.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

nie ma musisz sprawdzać każda ofertę uwaga wysyłka z ue nie znaczy że zwrot idzie do ue tylko na Chiny

oznacz moderatorów
jglowa
#8 Zapaleniec#

Najprostsze rozwiązanie to filtr do uBlock Origin ukrywający oferty z dostawą za np. 7 dni i więcej, korzystający z wyrażeń regularnych:

allegro.pl##article:has-text(/dostawa za ([7-9]|[1-9][0-9])/)

 

oznacz moderatorów
Client:48634304
#8 Zapaleniec#

Witaj! Jest pewna możliwość! Jestem klientem/tką i chłam z Chin doprowadza mnie do rozpaczy, ale.... Przy niektórych towarach w filtrach jest opcja: dostawa tylko z Polski. Odhaczasz w kwadraciku i masz dostawców polskich! Chińczyk wysyła z Chin i trwa to, UWAGA! 14 - 21 dni. A teraz w opisie towaru w panelu wyszukiwania zielonymi literkami masz czas wysyłki. Więc jeśli nawet nie odfiltrowało się "dostawą z Polski", to szybko połapiesz się, że tak długo to jedynie z Chin chodzi. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To jedyna metoda. Ale i tak trzeba uważać, ostatnio pojawiają się posty ludzi kupujących z Polski i mających adres do zwrotu w Chinach. To coraz większy problem. Ale co tam póki prowizja leci to allegro zadowolone, nie ważne ze ludzie powoli mają dość i się wykruszają zarówno sprzedający jak kupujący. 

oznacz moderatorów