anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa 300 zł przepadła w allegro !

motodavid
#2 Obserwator#

Otrzymałem kartę podarunkową w prezencie na 300zł. Kupiłem spodnie za 150 zł wpisując kod karty podarunkowej. Od 3 dni status zamówienia to "płatność w toku może to potrfać kilka minut". Sprzedawca upomina się o zapłątę. Pisze do allegro, jakaś Pani odpisuje bardzo ogólnikowo że: "Płatność została zarezerwowana do realizacji zakupu, poproszę o skan zapłaty. Możesz obniżyć koszt zaklupu do złotówki i karta podarunkowa nie pokrywa kosztów przesyłki". Dalej cisza bon przepadł towaru nie ma a odpowiedzi ogólnikowe. Prezentu w tym roku nie będzie 😞

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej BOT, tak zakup za bon nie obejmuje kosztów dostawy oraz zawsze musisz zapłacić do bona 1zł tak stanowi regulamin, natomiast jeżeli nie dojdzie do zakupu to bon musi wrócić. 

oznacz moderatorów

motodavid
#2 Obserwator#

Tak 1zł przelałem z konta bankowego. 
Przesyłka była darmowa smartem.

Aktywna jest ikonka anuluj płatność. Czy jak anuluje płatność to towaru już nie będe mogł drugi raz kupić bo to była ostatnia dostępna sztuka spodni i czy ten kod który otrzymałem w kopercie w prezencie zadziała drugi raz?

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak płatność możesz ponowić, możesz anulować, bon wróci w ciągu 24godz. do zakładki "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie przepadnie.

oznacz moderatorów