anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa Edenred + zakupy na Allegro o wyższej wartości niż środki na tej karcie

MAMY ROZWIĄZANIE!
marika-
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

przeglądałam dostępne pytania i odpowiedzi w kwestii Edenred, ale nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi. Dostałam od siebie z pracy kartę podarunkową Edenred; chciałabym zrobić nią zakupy na Allegro (wiem, że się da, działa - już to robiłam) - natomiast chciałabym uzyskać informację czy istnieje możliwość dopłaty do takiej karty podarunkowej - na konkretnym przykładzie; mam na tej karcie limit 200 zł. W koszyku na Allegro mam produktów za 200,74 zł. Czy brakujące 0,74 zł mogę dopłacić w jakikolwiek sposób np. za pośrednictwem PayU (tak zwykle płacę za wszelkie zakupy)? Dotychczas przy zakupach mieszących się w limicie dostępnej kwoty na Edenred po prostu wpisywałam dane tej karty (jak kredytowej) i ok, ale teraz wartość produktów które chcę kupić minimalnie przekracza limit dostępny na karcie. Jeśli jakkolwiek możliwa jest dopłata tej "nadwyżki" - jak to zrobić? Z góry dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Tak karta może być uzupełnieniem zapłaty, możesz dopłacić w inny dostępny sposób np. szybki przelew.

  1. W sytuacji, gdy wartość nabywanego Towaru jest wyższa niż wartość nominalna Karty Podarunkowej lub łączna wartość nominalna Kart Podarunkowych przedstawionych Wydawcy Karty Podarunkowej do realizacji w danej transakcji, Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy pomiędzy ceną Towaru i wartością Karty Podarunkowej w drodze płatności dokonywanych za pośrednictwem Usługi Płatniczej.       https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-zfss-edenred-3AmlrEZaXIa
oznacz moderatorów
marika-
#1 Nowicjusz#

Chyba mnie to przerosło 😮 używając karty EdenRed powinnam użyć jej (dodać) w sekcji "Masz kod lub kartę podarunkową?" - tam nie wchodzi. Mogę jej użyć jako kartę płatniczą (jak kredytową), ale czy wtedy na pewno będę mogła dopłacić różnicę? System sam to podpowie? Czy nie odrzuci płatności ze względu na niewystarczającą kwotę (zakupy za 200,74 zł, na karcie podarunkowej - 200 zł). Wybaczcie, że tak męczę bułę, ale wolę dopytać zawczasu... 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marika- Cześć. Karta Edenred działa zupełnie tak, jak karta płatnicza. Nie dodajesz jej w sekcji "Twoje zniżki", tylko dodajesz jako kartę. W takiej sytuacji niestety nie ma możliwości dopłacenia różnicy. 

Rozwiązaniem może być zakupienie karty podarunkowej na Allegro (2 x 100 https://allegro.pl/oferta/karta-podarunkowa-allegro-100-zl-5838137663). Wtedy dodasz taką kartę w sekcji "Twoje zniżki", a resztę dopłacisz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów