anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Joker00000000
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230513_185404_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

Kogo, przesyłki?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Joker00000000 Dzisiaj pewnie będzie. Nie wiem w czym problem?

Jeśli została nadana w piątek to bez wykupienia opcji z dostawą na sobotę, logiczne jest, że pojawi się dopiero w poniedziałek.

Dodatkowo nie w każdej miejscowości Inpost dostarcza w sobotę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wyszła przed weekendem i pewnie gdzieś "imprezowała" na magazynie czy sortowni ale dziś powinna ruszyć już do Ciebie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Joker00000000 nie wiem o jakim zamówieniu piszesz, ale przesyłki dla zamówień nr 93aee6d0-f026-11ed-9d19-a3f1cc151ea1 i nr 7ec0bec0-f034-11ed-9d19-a3f1cc151ea1 kupione 11 maja, według statusu przewoźnika zostały przekazane do doręczenia i powinny trafić do Ciebie dzisiaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Joker00000000
#7 Wielbiciel#

Co zrobic jesli nie otrzymalem paczki

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

kontakt ze sprzedającym

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Napisz kiedy zakup, podaj najlepiej numer oferty - będziemy mogli więcej napisać. Z tego co napisałeś do tej pory to wróżenie z fusów niestety...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Paczki można nie otrzymać z różnych powodów :zawinił sprzedawca ,zawinił dostawca lub Twoja płatność nie została prawidłowo zaksięgowana. Poprosimy o więcej szczegółów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Joker00000000 Jak minął czas dostawy to otwierasz dyskusję, tu sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź, na zwykłym Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa na Allegro Lokalne: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Joker00000000 Najprościej skontaktuj się ze sprzedawcą w poniedziałek > nie słuchaj forumowego podpuszczacza > i nie zaczynaj od awantury (dyskusji) > na to masz jeszcze czas.

A jaki czas dostawy miał sprzedający w zakładce "dostawa"? Kiedy dokonałeś zakupu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najprościej to niech sprzedający się wywiązuje a nie kupujacy musi pisać pytać i prosisz, awanturą prowokują sprzedający, otwieraj dyskusje,

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A Ty jak zwykle > nawet nie wiesz czy minął już czas dostawy > był weekend > ale co Ciebie to obchodzi > ważne, żeby napisać > awanturuj się > nic innego nie potrafisz

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie wiemy czy sie nie wywiązał. Noże miał czas wysyłki 10 dni

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Monika__L Może tak > nie wiemy, bo nie napisał > ale podpuszczacza to nie obchodzi > ważne jest > zaczynaj awanturę > nieważne czy potrzebnie, czy nie

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale ja sie zgadzam. Pisałam do Jokera i Lwa. Może paczka wcale nie jest opóźniona 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Monika__L @Joker00000000 Czyli jednak miałem rację > paczka nadana 12/05 > wg ,drugiego wątku > czyli dotrze dzisiaj > i po co od razu awantura > jak się nie zna realiów > no ale tak działają niektórzy forumowi podpuszczacze > "wal od razu i patrz czy równo puchnie" ew. parafrazując babcię z "Sami swoi" > nieważne realia, sprawiedliwość musi być po mojej stronie"

oznacz moderatorów