anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy otrzymam zwrot pieniędzy jak zwróciłem towwar

MAMY ROZWIĄZANIE!
misztik
#9 Pomysłodawca#

Część może mi ktoś powiedzieć kiedy otrzymam zwrot pieniędzy jak zwróciłem towwar, towar sprzedawca otrzymał spoerotem otrzymałem mail taki Pełna kwota 908,99 zł za zakup została zlecona do zwrotu przez sprzedającego. Środki są w drodze do Ciebie, mija 2 dzień i nic nie mam na koncie a zawsze miałem zawsze środki na koncie na 2 dzień..

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
komis-bell
#21 Demiurg#

@misztik Jaka była metoda płatności?
W przypadku BLIKa lub przelewu środki wracają w ciągu 3 dni.
W przypadku kart płatniczych 7 do 14 dni.

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

Podczas wybierania opcji zwrotu podałem nr rachunku bankowego, a zakup był dokonany przez obecny potlrtfel google dawniej google Play..

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@misztik Wygląda na to, że sprzedający zlecił zwrot przez allegro więc środki wrócą tam skąd wyszły przy płatności a nie na numer konta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwrócił przez AF to wracają tam skąd wyszły, w 3dni.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 O ile dobrze kojarzę to płatność portfelem Google to płatność kartą więc zwrot może potrwać 3 do 7 dni w zależności od rodzaju i wydawcy karty.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Blik ok 5dni.

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

Dzięki moze jestem trochę narwany chciał bym mieć  szybko zwrot..

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

Ale czy jak przez Google Play obecny portfel zapłaciłem, to wtedy jak wrucą na rachunek bankowy. W mailu podają tak Zwrot na konto bankowe, z którego opłacony był zakup, dlatego pytam gdyż zawsze miałem zwrot a tu nie mam nic, pierwszy zwrot jako kolwiek był..

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@misztik W google masz podpiętą kartę i z niej pobrało płatność? Jeśli tak to wrócą na konto podpięte do tej karty.
Dostałeś maila więc zwrot został zlecony prawidłowo - musisz po prostu poczekać.
Jeśli jednak w ciągu kilku dni nie będzie środków u Ciebie to napisz przez formularz kontaktowy - dostaniesz potwierdzenie zlecenia zwrotu i będziesz mógł to wyjaśnić ze swoim bankiem.

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

@21 Demiur

Dzięki jeszcze raz za odpowiedź, myślałem że portfel inaczej działa..

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

Dopiero dotarły środki na rachunek..

oznacz moderatorów