anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny raz dostałem blokadę możliwości dokonania zakupu.

warmuz47
#7 Wielbiciel#

Dostałem kolejną blokadę na zakupy, zastanawiam się dlaczego ? nie będę pisać jakie mam odczucia co do allegro, trzeba się chyba przenieść z zakupami gdzie indziej. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Blokade mogles dostac za licytowanie i nie placenie od allegro lub od sprzedawcy np za nieodebranie paczki za pobraniem czym naraziles go na koszty

oznacz moderatorów

warmuz47
#7 Wielbiciel#

Pod tym względem wszystko jest OK, nie mam zaległości na allegro a zakupy mam wszystkie ok. Zablokowali ze względu "bezpieczeństwa" czy ja to ja 😉 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@warmuz47 aha czyli najglupszy mozliwy powod pt dzial ochrony wie ale tak ci powie ze sie domysl kto z twojego ip robil se jaja jak pisalem wyzej a i pamietaj ze na tamtym koncie musisz wyjasnic te rzeczy a tlumaczenie ze nie wiesz kto to i nie masz dostepu ich nie obchodzi 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@warmuz47 Jeżeli to DB Ci zablokował, to powinieneś dostać maila z powodem blokady > wyjaśniać możesz w korespondencji mailowej tylko z nimi > tu na AG nikt nie ma "mocy" aby Ci pomóc > nawet nasze miłe moderatorki są w takich wypadkach bezsilne.

DB to "państwo w państwie"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@warmuz47 Skoro to kolejna blokada, to zastanów się z jakiego powodu > co robisz nie tak? > za często zwracasz zakupy? > wystawiasz negatyw bez rozmowy ze sprzedającym i próby dogadania się? > a może obrażasz sprzedawcę w komentarzu? > to tylko przypuszczenia > ale żaden sprzedawca nie lubi problematycznych kupujących > spada jakość, zabierają Smarka, negatyw, być może bez powodu? > koszty jakie ponosi sprzedawca przy Twoim odesłaniu?

Coś musi być nie halo???

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@warmuz47 Widzę, że zgłosiłeś już sprawę przez formularz kontaktowy. Wkrótce dostaniesz odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów