anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież blik

MichalJustka
#1 Nowicjusz#

Witam zostałem okradziony na kwotę 1000zł. Ktoś włamał się na konto Facebook mojej mamy i napisał do mnie z prośbą o blik, co pechowo zdarzało się dość często i zawsze faktycznie była to moja mama. Pieniądze nie zostały od razu wypłacone z bankomatu tylko została przeprowadzona transakcja na Allegro. Oczywiście zadzwoniłem na infolinie banku i transakcja została zareklamowana, ale konsultantka nie była w stanie mi powiedzieć czy uda się odzyskać pieniądze. Czy mial ktoś może podobną sytuację i czy udało się odzyskać kasę? Dzięki za odpowiedzi

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MichalJustka Czy posiadasz więcej informacji o jaką transakcję dokładnie chodzi? Numer zamówienia, oferty lub login konta, z którego dokonano tego zakupu? 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Było już wczoraj coś podobnego.🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MichalJustka ciężko będzie chyba że allegro zablokuje wysyłkę i kasę u sprzedawcy 🙂  napisz mamie żeby przeskanowała urządzenia bo ma zapewne złodzieja loginów i hasło !!!

@_HolaOla_ przypomnę o moim pomyślę o weryfikacji kupujących, przydało by się teraz !!! po ostatnim wycieku danych z urządzeń użytkowników, prosta sprawa coś kupić i nie być namierzonym 😞

Wysłali wiadomość z przejętego konta na FB, podałeś kod, dokonali zakupu z konta założonego na lipne dane, odbiór w paczkomacie, telefon nie potrzebny wystarczy lipny mail na który przychodzi kod ( nawet bez maila kod odbioru pojawia na koncie allegro ) odbiera paczkę i prócz kamery z paczkomatu nikt go nie namierzy ale to też można obejść 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów