anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś ukradł mi konto na allegro

Client:112920253
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112920253 to z którego piszesz? Widzę, że zostało już zabezpieczone i masz włączoną dwuskładnikową weryfikację, więc powinno być już okej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:112920253
#7 Wielbiciel#

podałam e-mail bo ktoś niby kupił telefon ode mnie i po chwili zaczęło wszystko padać 

oznacz moderatorów

Client:112920253
#7 Wielbiciel#

a mam allegro pay i tam weszło to 3900 za telefon. Też nie wiem jakim cudem tak się to robi 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112920253 samo podanie e-maila nie wiąże się  konsekwencjami, ale jeśli kliknęłaś link przesłany w wiadomości e-mail, przeskanuj proszę urządzenie programem antywirusowym oraz zmień wszystkie hasła. 
Na Twoim koncie nie doszło do żadnych zakupów, ostatnie zamówienie jest z 30.04 i zostało opłacone BLIKiem, nie ma żadnego ukrytego zakupu. 
Co masz na myśli, że weszło 3900 zł za telefon? Jeśli takie środki dostępne są w Allegro Pay, to są to środki do wykorzystania dla Ciebie na zakupy (spłacasz to w ciągu 30 dni).
Kupujący nie zapłacił Ci za telefon, zabezpieczyliśmy już jego konto.
Nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach, kupujący nie potrzebuje Twojego e-maila, gdy ktoś zapłaci, wpłata będzie widoczna tutaj
Daj proszę, czy teraz już wszystko się zgadza? Jeśli nie, napisz proszę co Cię niepokoi? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:112920253
#7 Wielbiciel#

nacisnęłam zdjęcie jakie mi wysłał ale to nie był link tylko zdjęcie i nigdzie mnie nie przekierowało. Boże co za czasy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112920253 w takim razie nic się nie stało, Twoje konto jest zabezpieczone. Tak, trzeba teraz uważać. 
Na przyszłość zawsze jeśli ktoś przesyła dziwny link, pisze w dziwny sposób, lub (tutaj na pewno w przypadku Allegro Lokalnie) prosi o podanie numeru telefonu, adresu e-mail lub przesyła kod QR do pobrania są to próby wyłudzenia danych i od razu zgłaszaj nam tutaj takie wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobre czy złe ..te czasy?🤔

oznacz moderatorów

Client:112920253
#7 Wielbiciel#

Wczoraj przyjaciela chcieli wyciąć na 18 tys przez **piiip** aż bank zerwał lokatę. To chyba do bani te czasy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każde pokolenie ma swój czas, z pewnością jest wiele oszustw.☹️

oznacz moderatorów

Client:112920253
#7 Wielbiciel#

sprawdziłam i nie jest okay 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

😯

oznacz moderatorów