anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto ma kontrolę nad pracownikami z Allegro protect

10roger60
#7 Wielbiciel#
  • Dokonałem zakupu garniturów damskich w ilości 2 szt. Pierwszy produkt który dotarl do mnie i tak po czasie zwróciłem bo był beznadziejnie wykonany i po drugie kolor była całkowicie odmienny niż podany w ofercie - nie podałem przyczyny zwrotu ponieważ mam takie prawo i odstąpiłem od umowy zwracając go .
  • Drugi garnitur nie dotarł wcale mimo dalszego opóźnienia ---dałem szansę żeby dotarł w ciągu 5 dni roboczych nic z tego nie dotarł 
  • Założyłem allegro protect o zwrot pieniędzy podając przyczyny mojego odstąpienia
  • Ku mojemu zdziwieniu dostaje informacje było to w dniu wczorajszym że muszę spłacić garnitur który nie dotarł .
  • Zadaje pytanie czy ktoś czyta dyskusje przed decyzją Allegro protect
  • Bardzo źle oceniam pracę tego działu czyli Allegro protect jak również co za tym idzie firmę Allegro 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@10roger60 Kto wcześniej wstanie i szybciej pojawi się w pracy > ten rządzi🤣😂

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@10roger60 wskaż proszę, o jakie zamówienie chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

BOTy automaty wklejają odpowiedzi i wychodzi taki bałagan, należy zaznaczać powód zwrotu, później może być pomocy w dyskusji, rekompensacie reklamacji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@10roger60 jak zrozumiałem korzystałeś z kredytowanej formy płatności PAY czyli wszystko się zgadza bo na Twoim kocie występuje zadłużenie i dlatego nie możesz skorzystać z rekompensaty Protect .

oznacz moderatorów