anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem nieoryginalne płyty

BulimiaOtylosa
#7 Wielbiciel#
  • Witam kupiłem kilka płyt na Allegro jak się później okazało w większości nieoryginalne, nigdy nie sprawdzałem na discogs bo kupowałem nowe płyty, później zaniepokoiły mnie komentarze negatywne i opinie na forum muzyki . Sprzedawca jest znany z tego że handluje nieorginalnymi płytami, natomiast ja chciałem oddać kilka płyt ale niestety latem nie miałem czasu a z jedną płyta miałem problem z wyszukaniem matrixu w internecie, później znalazłem niestety minął rok, sprzedawca straszy mnie policją, twierdzi że pisząc w dyskusji go nękam i twierdzi że kłamię chociaż jedną płytę chciał wcześniej przyjąć, czy pisanie w dyskusji może być nękaniem? Gdzie ja mam się zgłosić żeby wyrazić swoje zdanie.
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BulimiaOtylosa Podaj mi proszę numer zamówienia, której dotyczy ta sytuacja lub numer dyskusji, którą prowadzisz ze sprzedającym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BulimiaOtylosa
#7 Wielbiciel#

Witam

Numer zamówienia (11074504323)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BulimiaOtylosa Dziękuję, jakiej pomocy od nas oczekujesz? W dyskusji, którą prowadzisz ze sprzedającym w tej sprawie, nasz pracownik 30.09 poinformował Cię, że możesz złożyć wniosek do Allegro Protect. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BulimiaOtylosa
#7 Wielbiciel#

Tak zrozumiałem i powinienem tak zrobić od razu ale jak czytam co ten sprzedawca pisze to nie wiem czy w odwecie nie zgłosi się do sądu o zwrot kosztów, twierdzi że go nękam jak można wogole tak pisać, pisałem z innym kupującym i też później groził policją , nie wiem co mam zrobić, proszę mi doradzić nie chcę takich płyt kilka jest nieoryginalnych, według discogs jedną to po prostu wydanie rosyjskie chociaż pewności już nie mam skoro większość nie jest oryginalna. Jeśli będzie mnie straszył sądem i policją, jak to zrobić żeby nie mieć problemów, bo jeśli wystąpię o zwrot prowizji to komu oddaję płyty sprzedającemu? Który będzie miał płyty u siebie? Nie wiem jak to rozwiązać . A wiem że niektórzy też rozpoczynali dyskusję z tym Panem.

oznacz moderatorów

BulimiaOtylosa
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc bo sprzedający zastrasza mnie policją

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

to marny handlarz jest a nie sprzedawca.

zglos sprawe na policje.

oznacz moderatorów