anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmiot na raty, dlaczego nie widzę go w zakładce Kupione?

Client:39515541
#1 Nowicjusz#

Kupiłem przedmiot na raty, ale nie widzę go w moich zakupach. Bank zaakceptował wniosek. Raty przyjdą a nie mam żadnego potwierdzenia od sprzedawcy, że zakupiłem towar 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39515541 sprawdziłam i mam tylko informację, że raty nie zostały przyznane i płatność jest nieudana. Czy otrzymałeś e-mail z informacją, że raty zostały przyznane? Czy możesz wrzucić tutaj zrzut z tą wiadomością (z zasłoniętymi danymi wrażliwymi) lub przesłać ją na adres spolecznosc@allegro.pl ?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ewa18022
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Kupiłam przedmiot na raty ale nie widzę go w zakładce. Raty zostały przyznane. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ewa18022 Jeśli masz na myśli zakup hulajnogi, to ten zakup jest normalnie widoczny w Twojej zakładce Moje zakupy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😎

oznacz moderatorów

Ewa18022
#7 Wielbiciel#

Ja niestety nie widzę tego przedmiotu w zakładce Kupione. Został on zakupiony na raty. Nie widzę historii tego zakupu, ani w jakim momencie jest ta sprzedaż. ( czy została wysłana itd) 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ewa18022 Cześć, sprawdź proszę zakupy ratalne w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/raty (Twój wniosek jest wciąż weryfikowany)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ewa18022
#7 Wielbiciel#

Dziwne. Bo dostałam umowę już na e-maila że przyznano kredyt. 

oznacz moderatorów

Ewa18022
#7 Wielbiciel#

Ja niestety nie widzę tego przedmiotu w zakładce Kupione. Został on zakupiony na raty. Nie widzę historii zakupu, ani w jakim momencie jest ta sprzedaż. ( czy została wysłana itd) 

oznacz moderatorów