anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupon 15 zł rabatu za zainstalowanie apki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Chciałbym zapytać, czy jak zrobię zakupy - 2 przedmioty i wykorzystam powyższy kupon i jeden przedmiot oddam, to czy rabat będzie i tak naliczony za ten kupon?

 

Z poważaniem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Graczu59! Nie do końca rozumiem pytanie, chcesz zwrócić przedmiot zanim go kupiłeś? 
Mam wrażenie, że w swoich wiadomościach dopytujesz o to jak obejść regulaminy różnych promocji Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Szanowna Pani,

Wyczytałem regulamin allegro cash, że kupon za allegro cash obowiązuje od zakupów za 100 zł.  Czyli robię zakupy za 100 zł i mam 50 zł rabatu czyli płacę 50 zł.

I po to zadaję pytanie by uniknąć wątpliwości. Czy jeżeli zrobię zakupy 2 przedmiotów za kwotę 300 zł, normalnie, kliknę kup teraz i dostarczy mi się te przedmioty i stwierdze że rozmiar będzie nie ten jednego z nich i będę chciał go zwrócić, czyli płacę 300 zł - kupon 50 zł czyli 250 zł, to czy jeżeli zwrócę ten jeden przedmiot to czy dostanę kwotę zwrotu tak jakbym kupował jeden przedmiot?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 rozumiem, dziękuję za doprecyzowanie. Po spełnieniu warunków kupon otrzymujesz po zakupie i jest do wykorzystania przy kolejnych zakupach. W przypadku zwrotu, kupon nie wpływa na wysokość zwracanej kwoty.
Jeśli anulujesz transakcję w ciągu 24 godzin, Kupon Promocyjny za nią nie będzie przysługiwał. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Chciałbym zapytać o allegro cash. Mianowicie czy jak zasilę konto allegro cash na ten przykład na kwotę 300 zł, potem zrobię zakupy za 300 zł, kupując 2 przedmioty po 150 zł, ale będę chciał zrobić zwrot jednego przedmiotu. To czy te środki zostaną zwrócone mi na konto allegro cash? Jeśli tak, to czy będę mógł je z powrotem przelać na swój osobisty rachunek bankowy?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów