anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon podarunkowy w Sport i turystyka - raz widoczny, a raz nie

kaszek
#7 Wielbiciel#

Prośba o pomoc. Mam przypisany do konta kupon do wykorzystania przy zakupach tylko w kategoriach Sport i Turystyka oraz Kultura i Rozrywka.

Kupon jest aktywny i widoczny w moich kuponach.

Nie mogę go jednak wykorzystać w podkategorii:

Sport i Turystyka > Elektronika sportowa > kamery sportowe i akcesoria > Stabilizatory

A akurat tutaj znalazłem produkt, który chcę zakupić.

Próbowałem użyć kuponu w Elektronika sportowa > Zegarki sportowe i tam się wyświetla (tak samo w Kultura i Rozrywka > Muzyka > Płyty winylowe).

O co tu chodzi?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaszek Skąd pozyskałeś ten kupon? Podaj numer oferty, przy której kupon nie działa. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#

Od pracodawcy z Zakładowego Fundusz Środków Socjalnych (benefit Medicover).

Oferta właśnie się zakończyła 😕

12925813563

Dla tej (aktywnej) też nie mogę z niego skorzystać:

12925442007

oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaszek Główna kategoria, w której są wystawione te oferty, to Elektronika, a Ty - jak napisałeś - masz kartę do wykorzysania w Sport i Turystyka oraz Kultura i Rozrywka.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#

all1.JPG

@nat_notJa tutaj widzę jako główną Sport i turystyka (12925442007?navCategoryId=260597).

I dla już zakończonej 12925813563, było dokładnie tak samo. Specjalnie szukałem stabilizatorów wśród Sport i turystyka, żeby móc skorzystać z kuponu...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaszek Jakie kategorie widzisz po kliknięciu w poniższe linki?

https://allegro.pl/oferta/gimbal-stabilizator-reczny-dji-om-6-osmo-mobile-6-12925813563

https://allegro.pl/oferta/stabilizator-do-smartfona-dji-osmo-mobile-6-12925442007

W obu przypadkach wygląda to tak:

nat_not_1-1671029893297.png

Jeśli widzisz inne dane, proszę o linki i zrzuty.

 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#

@nat_not  Po kliknięciu w Twoje linki widzę Elektronika, czyli OK - kuponu nie powinienem widzieć. Ale ja szukałem w ten sposób:

W okno wyszukiwarki wpisywałem "dji mobile 6" z zawężeniem do szukania w Sport i turystyka, wyświetlało mi kilka ofert. Tutaj widać jeszcze tą przed chwilą zakończoną. I w tamtych ofertach było dokładnie tak samo.

alle2.JPG

Kolejna oferta (którą już nie jestem zainteresowany) po wyszukaniu w ten sam sposób. Po dodaniu do koszyka kuponu do zmniejszenia ceny brak.

alle3.JPG

Wystarczy jednak zmienić link na:

https://allegro.pl/oferta/dji-osmo-mobile-6-gimbal-3-osiowy-do-smartfonow-12667940986 i już jesteśmy w Elektronice, zamiast w Sport i turystyka, gdzie zaprowadziła mnie Wyszukiwarka.

oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#

@nat_not  Tak samo można było znaleźć te oferty wybierając odpowiednią kategorię podrzędną dla Sport i turystyka:

alle4.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaszek Dzięki za wyjaśnienie! Przekażę tę sytuację ze zrzutami ekranu do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaszek
#7 Wielbiciel#

@ko_alka @nat_not  Dzięki. Tylko, że niestety nie mam już z czego wybrać. To co mnie interesowało w cenie 829 już się sprzedało 😕

oznacz moderatorów