anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon za 3 odczytane maile na 20zł

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie odnośnie akcji Odbierz 20zł za odczytanie 3 wiadomości promocyjnych e-mail od Allegro. Niestety nie dostałam 3 maila, a co za tym idzie nie dostałam kuponu na 20zł, chciałabym podpytać co jest tego powodem?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Być może Allegro wystarczy, że przeczytasz dwie reklamy, a wtedy nie zapłacą Ci 20 zł 🙂 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 czy możesz podesłać zrzut ekranu z wiadomością o tej promocji? Czy wchodziłaś w linki przesłane w tej wiadomości lub podawałaś jakieś dane? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Masz jakieś informacje w tym temacie..? To może się z nami podziel..?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-odbierz-20zl-za-odczytanie-3-wiadomosci-promocyjnych-e-mail-...

Chodzi mi o tą akcje. W żadne linki nie wchodziłam, bo żadnych tam nawet nie było, według informacji wystarczyło tylko odczytać maila. Zrzuty w załączniku.

263879383_646038220087984_9145288439409772898_n.jpg263678933_1177682226381971_8674421925387284779_n.jpg

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 okej! Bardzo dziękuję za przesłane zrzuty, wyjaśniam to i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią do Ciebie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Osobnik, który wysłał Ci te wiadomości, widać już dostał, co chciał. Doradzam jak najszybszą zmianę wszelkich haseł. Szczególnie do kont bankowych. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Natomiast ja doradzam poczekać na odpowiedź któregoś z moderatorów, zanim zaczniemy zło wróżyć 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 dobra intuicja i słuszna rada 🙂
Upewniłam się i to z pewnością były wiadomości od nas. Sprawdziliśmy dokładnie co się stało w Twoim przypadku. Nie otrzymałaś trzeciej wiadomości, ponieważ drugą otworzyłaś dopiero 7 grudnia, a warunkiem było otwarcie jej do 3.11.2021r. 
Przykro mi, ale nie możemy nic poradzić, ponieważ termin promocji już minął. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Pani Moniko, bardzo dziękuję za zainteresowanie sprawą. Niemniej jednak myli się Pani, drugą wiadomość odczytałam w dniu jej otrzymania, a 7.12 czyli wczoraj weszłam w nią tylko, żeby wykonać dla Pani zrzut ekranu, co wydaje się logiczne ponieważ Pani mnie o niego poprosiła 🙂 ponadto sprawa została wyjaśniona, przez formularz reklamacyjny, wymieniałam maile z jednym z pracowników allegro, gdzie sprawa została wyjaśniona i zostało mi przyznane 20 monet 🙂 pozdrawiam 

oznacz moderatorów