anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie

Lisklep
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem z logowaniem poprzez przegladarki po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje :"coś poszło nie tak spróbuj za chwile" przez telefon moge normalnie sie zalogować. Dodam że po każdym odswiezeniu strony  wyskakuje okienko z "Dbamy o twoja prywatność" po zaakceptowaniu wyskakuje nadal.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Lisklep A jakiego Windowsa używasz 7, zdarzało się także po aktualizacji przeglądarki.

oznacz moderatorów

Lisklep
#1 Nowicjusz#

tak windows 7

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@LisklepZ Windowsem 7 są problemy, poszukaj informacji w internecie.

oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@Lisklep , wsparcie Windowsa 7 się skończyło. Jeżeli fizycznie znasz hasło, to proponuję usunięcia hasła z menedżera haseł i wykonaj odzyskanie z tym samym hasłem od nowa. Może być także konflikt pomiędzy dwoma sposobami zarządzania hasłami. Gdybam.

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam dokładnie ten sam problem, jest po prostu identyczny. Stało się tak po zainstalowaniu na nowo Windowsa 7 na laptopie. Dzieje się tak na Operze i na Chrome.  Na Firefoxie jest dobrze. Czy rozwiązałeś jakoś ten problem? Bo wolałbym nadal używać Chrome i Operę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Skoro to świeża instalka W7, to doinstaluj tę łatkę https://www.catalog.update.microsoft.com/search.aspx?q=kb4474419 i będzie śmigać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Niestety wyskakuje - Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera... No i dalej lipa.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Na pewno ściągnąłeś łatkę zgodną z systemem (w sensie x64, bo zakładam że taki właśnie masz)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Tak naprawdę to wszystkie próbowałem z tej listy i na każdej to samo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Nie żadne wszystkie, tylko to "2019-09 Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows 7 dla systemów opartych na architekturze x86 (KB4474419)" lub to "2019-09 Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows 7 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4474419)" (w zależności od tego, którą wersję W7 masz zainstalowaną).

PS Coś mi się przypomniało: najpierw zaktualizuj sobie Windows Update Agent (bo bez tego WU w ogóle nie działa na W7) stąd https://docs.microsoft.com/pl-pl/troubleshoot/windows-client/deployment/update-windows-update-agent - interesuje Cię plik "All supported x86-based versions of Windows 7 SP1" lub "All supported x64-based versions of Windows 7 SP1" (jw., w zależności od posiadanej wersji systemu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem tak i nadal  wyskakuje to - Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 W zeszłym tygodniu składałem komuś kompa na którym stawiałem W7 i ręcznie instalowałem m.in. ww. łatkę (wymagają jej niektóre sterowniki i soft) - wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Nie mam pojęcia co u Ciebie przeszkadza w instalacji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

A jakoś inaczej nie da się tego ominąć? Zaznaczę że to tylko i wyłącznie na stronie Allegro wyskakuje to okienko i to za każdym razem jak wchodzę na jakąś stronę Allegro, no i nie da się zalogować bo wyskakuje że hasło nieprawidłowe... W ustawieniach nie da się jakoś przestawić? No i dziwne że to tylko na Allegro i oni nie mogą nic z tym zrobić...No i to się dzieje na Chrome i Operze ale na Firefox jest dobrze.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Nie przeskoczysz tego, bo ta łatka dot. "obsługi podpisywania kodu SHA-2". Spróbuj jeszcze zainstalować tę łatkę https://www.catalog.update.microsoft.com/search.aspx?q=kb4490628 bo zasadniczo powinno się je instalować razem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Niestety ale nie da się zainstalować, to samo co z tamtymi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Jaki Ty masz konkretnie zainstalowany ten system - (zgaduję) Windows 7 Home Premium Service Pack 1 64-bit? Czy może to wersja bez SP1?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Mam na recovery i tak zawsze instaluję... Założyłem teraz stary dysk i tam Allegro działa,tylko raz wyskoczyło to okienko i później już było OK... A nie da się jakoś to naprawić z recovery albo z tego drugiego dysku?...Na tym starym dysku W 7 był instalowany lata temu i działa dobrze teraz. Tam był instalowany z tego samego recovery... Jeszcze się tak zastanawiam czy jak usuwałem niepotrzebne programy to nie usunąłem coś co mogło być potrzebne do tego Allegro. Ciągle mnie dziwi że problem jest tylko z Allegro i czy oni nie mogą to jakoś naprawić żeby mnie nie blokowało.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Przed momentem specjalnie postawiłem świeżutkiego Windowsa 7 Home Premium Service Pack 1 x64 na jakimś Sony Vaio, którego akurat miałem pod ręką. Nie instalowałem na nim kompletnie nic, tylko sam system. Łatki o których pisałem wyżej, czyli KB4474419 oraz KB4490628, poszły od strzała bez żadnych problemów, podobnie jak Windows Update Agent.
Kliknij na ikonie "komputer" na pulpicie (a jeśli jej nie masz wyciągniętej na pulpit, to masz ją w menu start), wybierz "właściwości" i napisz mi jaką masz konkretnie zainstalowaną wersję windowsa (a co najważniejsze, czy jest tam SP1, bo może na tej partycji jest jakaś starsza wersja bez niego).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów