anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lokalnie, kupujący, zamknięcie dyskusji bez rozwiązania

ddoro
#7 Wielbiciel#

Witam,

jakaś Ona zamknęła dyskusję w sprawie uszkodzonego sprzętu jako rozwiązaną.

>Nie jesteśmy w stanie zmusić sprzedającego do zmiany decyzji oraz nie możemy jej podważyć, zatem nie mamy podstaw do podjęcia dalszych działań. Kupujący w tej sytuacji może uzyskać zwrot środków składając wniosek do POK... Jednocześnie, z przedstawionym rozwiązaniem podjęłam decyzję o zamknięciu dyskusji.

Zgodnie z regulaminem 

>Po upływie 7 dni Allegro umożliwi Kupującemu oznaczenie Dyskusji jako nierozwiązanej. 

Nie mogę złożyć wniosku do Allegro Protect bo dyskusja została oznaczona jako rozwiązana. Czy to niekompetencja operatora? Czy stwarzanie problemów w nadziei że się zniechęcę? 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Wg regulaminu po 14dnaich dostajesz możliwość złożenia wniosku,

oznacz moderatorów

ddoro
#7 Wielbiciel#

Wszędzie czytam, że wniosek o All Protect możesz złożyć z dyskusji o statusie "nierozwiązana". Sugerujesz, że po zamknięciu przez operatora, jako "rozwiązana", pojawi się opcja złożenia wniosku? Czy trzeba zaczynać osobną rozmowę z POK (Punkt Obsługi Klienta?)? W sumie, po 25 latach, raz z tego skorzystałem i nie wiem jak to działa. W/g opisów wszystko ma działać jak  w zegarku...

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ddoro Podaj mi proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ddoro
#7 Wielbiciel#

Nie chcę prowokować zamieszania. Nie zrozumiałem dlaczego "na siłę" zamknięto dyskusję. Po zgłoszeniu przez allegro.kontakt inny pracownik włączył się  do sprawy i dyskusja nadal się toczy. 

Linki do oferty i zakupu - nie wiem o jaki identyfikator chodzi.  

https://allegrolokalnie.pl/oferta/hotwav-cyber-7-5g-8gb128g

https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione/74e3c005-b038-4c2b-8f60-5c5488729161

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/29c225aa-39ec-408c-ad24-d16de3c44a10?bi_s=tinkerbell...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kto Ci zamknął na silę dyskusję?

oznacz moderatorów

ddoro
#7 Wielbiciel#

Anonimowy operator Allegro.

> Jednocześnie, z przedstawionym rozwiązaniem podjęłam decyzję o zamknięciu dyskusji. 

I status "rozwiązana".

W tej chwili wypowiada się już konkretna osoba, podpisana z imienia i nazwiska. 

Co prawda "licznik się wyzerował" i po 2 tygodniach znowu są kolejne 2 tygodnie oczekiwania.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to ciekawe podejście Allegro, a odznaczyłeś albo próbowałeś wcześniejszą dyskusję jako nierozwiązaną.

oznacz moderatorów

ddoro
#7 Wielbiciel#

Na początku zgłupiałem. Zacząłem szukać jak się zgłasza wniosek do POK i napisałem tutaj.

W międzyczasie znalazłem allegro.kontakt i "Otwórz dyskusję ponownie"  czy jakoś tak. 

Może zamknięcie dyskusji to jakiś błąd w Matrixie 😉 i teraz pójdzie sprawniej.

oznacz moderatorów