anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Loteria Żywiec monety

MAMY ROZWIĄZANIE!
81krzycho
#8 Zapaleniec#

Gdzie w tym roku wpisuje się kody na monety z loterii Żywca? W apce allegro nie mogę znaleźć.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#
  1. Przejdź do aplikacji mobilnej allegro
  2. Po otwarciu i zalogowaniu się w aplikacji, na stronie głównej aplikacji mobilnej ikonę Monety w sekcji 'Odkrywaj korzyści'
  3. Na kolejnym ekranie kliknij obrazek 'Odbierz Monety z loterii marki Żywiec'
  4. Teraz wprowadź otrzymany kod na 5 Monet i kliknij 'Zatwierdź'
oznacz moderatorów
81krzycho
#8 Zapaleniec#

A gdzie szukać zakładki "odkrywaj korzyści"? Aktualizowałem aplikacje i nie mam czegoś takiego.

oznacz moderatorów
81krzycho
#8 Zapaleniec#

Ewentualnie czy ktoś może wrzucić linka do tego miejsca?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@81krzycho Kod wpisz tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi  też chciałbym wziąć udział w promocji lecz nie mogę nie ma żadnego kodu pod kapslem .

 

Kupiłem w sobotę całą kratę piwa bezalkoholowego Żywiec, od soboty wypiłem około 4 piw sprawdzałem pod kapslami nie ma żadnego kodu żeby wpisać, 

W poprzedniej edycji też brałem udział i też kupowałem piwo bezalkoholowe Żywiec były kody pod kapslami 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 To bardziej zgłoszenie do firmy Żywiec. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MarJol6
#8 Zapaleniec#

Stary browar kupiłeś, sprzed promki

oznacz moderatorów
81krzycho
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie 👍

oznacz moderatorów
MarJol6
#8 Zapaleniec#

Gdzie to jest w aplikacji? Ma być kafelek a nie jakieś kombinowane wygibasy

oznacz moderatorów
Client:112305404
#7 Wielbiciel#

Takk.. "dzięki" moderatorka za ten link do kodów. Kliknąłem, zalogowałem się przez google i wpisałem kod. I tak go straciłem bo u siebie mam dalej tyle samo monet. Złodziejstwo, a aplikacja allegro to jakaś porażka. Linku do wprowaadzania kodów nie ma, nie można znaleźć części zapytaj społeczność, wszystko pochowane masakra. Aplikację mam aktualną. NIE KLIKAJCIE W TEN LINK BO TO ŚCIEMA 

oznacz moderatorów
MarJol6
#8 Zapaleniec#

Czy to jest problem umieścić w aplikacji kafelek do wprowadzania kodów jak to było kiedyś? Jaki allegro ma w tym interes żeby tak utrudniać ludziom życie? Jedna gwiazdka

oznacz moderatorów
MarJol6
#8 Zapaleniec#

Aplikację allegro pisały chyba dzieci w przedszkolu. Jest kompletnie nieintuicyjna, kontakt z allegro jest specjalnie tak zagmatwany żeby nie można było napisać wiadomości do serwisu.  Monet się nie da aktywować za kody żywca, nie ma sekcji korzyści (albo jest gdzieś schowana przed wszystkimi). W ub roku był kafelek loteia żywca. Dawać go spowrotem a nie jakąś ścieżkę zdrowia dla wytrwałych. Masakra! 1 gwiazdka.

oznacz moderatorów
sadliks
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Nie zgodzę się po prostu nie ogarniacie.

https://allegro.pl/kampania/monety/kod/zywiec-loteria

oznacz moderatorów