anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mall.pl problem z rękojmą.

asaq_kz
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak się skontaktować z allegro, więc piszę tutaj. Cała komunikacja tylko przez reklamacje@mall.pl

Witam, 13.11.2022 zglosilem wadę produktu zakupionego przez mall.pl, mikser kenwood kmix. Jest to druga reklamacja produktu. Za pierwszym razem mall.pl dokonał naprawy. Teraz usterka wydaje się, że jest w tym samym miejscu. Numer zgłoszenia to 27725478. 16.11 został produkt ode mnie odebrany przez kuriera a informacje o rozpatrzeniu reklamacji dostałem 5.12.2022. Dzisiaj mija miesiąc od zgłoszenia, ustawowy termin na rozpatrzenie minął już dawno. Nadal nie zostało spełnione moje żądanie wymiany na nowy lub zwrot kosztów. Czy skierowanie sprawy do rzecznika praw konsumenta to jedyny sposób na dochodzenie swoich praw w sporze z allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@asaq_kz a sprzedawcą jest allegro ??? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11 moze kupil przez Allegro a ten sprzedawca leci w kulki.

edit: nie doczytalem w pierwszym rzucie ostatniego zdania 😉

oznacz moderatorów

asaq_kz
#7 Wielbiciel#

sprzedawcą był mall.pl przejęty przez allegro.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

"[...]to jedyny sposób na dochodzenie swoich praw w sporze z allegro?" - chyba Cie troche poniosla fantazja? 😮

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spójrzcie i coś zaproponujcie. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@asaq_kz Cześć. 🙂 Napisz w tej sprawie tutaj: https://www.mall.pl/kontakt. W wiadomości podaj numer zamówienia i numer zgłoszenia (27725478). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów