anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z powiadomieniami i zakupami

Katt29
#8 Zapaleniec#

441d142279daa7ff - Taki mam komunikat gdy chce otworzyć powiadomienia , ponad to nie mogę dokonać żadnych zakupów., proszę o wyjaśnienie tej sytuacji Dziękuje 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Katt29 

Spróbuj oczyścić komputer z plików cookies, może to coś da, ew. restart komputera.

Wiola
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Katt29 jak dziś? Daj znać 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Katt29
#8 Zapaleniec#

nie dzis wogóle nie posiadam drukarki na poczcie tez nie działa  i nie wiem jak odesłąc produkty mam odrecznie wszystko napisac namalowac z kodami paskowymi ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Katt29 kod zwrotu wystarczy tylko w przypadku metod dostawy Allegro Paczkomaty InPost, Allegro One Box, Allegro One Punkt lub w przypadku zwrotu w DPD Pickup Oddział Miejski jeśli przesyłka była dostarczona do w ramach metody Allegro Odbiór w Punkcie DPD. W pozostałych przypadkach konieczne będzie pobranie i wydrukowanie etykiety nadawczej. Możesz ją wydrukować w każdym punkcie ksero jeśli drukarka na poczcie nie działa.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Katt29
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dokonuję zwrotu towaru ale nie mam możliwości wydrukowania etykiety i teraz nie wiem co

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może ktoś z Twoich znajomych ma drukarkę. Ewentualnie może w punkcie xsero będą mogli Ci wydrukować te etykietę

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Katt29  A do czego ci etykiety?  Przy zwrocie wpisujesz tylko kod zwrotu flamastrem na paczce i wrzucasz do paczkomatu.  Zamaluj , lub przekreśl stare etykiety jeśli  są na paczce.

Dojdzie na podstawie kodu zwrotu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@br.  a jeżeli to paczka kurierska była

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:44052296  To nie do mnie to pytanie.  To @Katt29  powinien napisać  czyje te etykiety potrzebuje.

Na poczcie na przykład druki wysłania paczki ma przy okienku pocztowym.

oznacz moderatorów