anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie: kto odpowiada za to,że przesyłka została uszkodzona przez kuriera i nie dotarła do mnie

Client:29227194
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:29227194 jeśli zakupiłeś jako konsument od przedsiębiorcy to odpowiada przedsiębiorca , w każdym inntm przypadku ryzyko przechodzi na Ciebie w momencie przekazania paczki przewoźnikowi przez nadawcę  .... no ...chyba ,że zapisy w ofercie mówią inaczej .

oznacz moderatorów

Client:29227194
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca czyli firma odpowiedziała że nie ponosi odpowiedzialności za kuriera .Mam czekać aż kurier odeśle paczkę do sprzedawcy i wtedy otrzymam zwrot kosztów! 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo nie ponosi co ma zrobić jak kurier rozwalił paczkę? Wroci mu paczka rozwalona to zloży reklamacje a tobie odda kasę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:29227194 tak, zgadza się , dokąd paczka ma status  ,, w drodze ,, nie otrzymasz zwrotu środków .... takie zasady .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Załóż dyskusję, skoro masz taką odpowiedź od sprzedającego a  daj namiar na tego sprzedawcę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 dyskusja wiele nie pomoże , pacza jeszcze nie wróciła na sprzedawcy , a allegro się wypina i każe czakać .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzam się że Allegro się wypina, ale da bo odznaczę ją jako nierozwiązaną, a to może zaboleć!! ale odpowiedź sprzedajnego że to nie on odpowiada- słabe, więc nie wie czy celowo tak odpisuje?

oznacz moderatorów

Client:29227194
#7 Wielbiciel#

eurostyl121

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:29227194 To zależy od kogo zakup, zakup od firmy do czasu odbioru sprzedający, spisz protokół szkody i zagoś sprzedającemu, od prywatnego Ty reklamujesz.

oznacz moderatorów