anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Minął termin rekompensaty, od Allegro brak wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
nowan1
#7 Wielbiciel#

Po zwrocie towaru do Chin sprzedawca nie oddał pieniędzy . Złożyłem formularz rekompensaty do Allegro,  nie ma na meilu potwierdzenia wysyłki i tego formularza, na koncie przy towarze jest , minął termin wpływu pieniędzy ale pieniędzy nie ma 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Jaki termin minął Allegro ma 30dni na rozpatrzenie wniosku z POK, zawsze odbywa się to w ciągu tygodnia.

oznacz moderatorów
nowan1
#7 Wielbiciel#

Allegro podaje 2 dni jak smart lub 7 dni, jakie 30 dni ? Do Chin wysłałem 30 dni temu prowadząc korespondencję ze sprzedawcą. Po 30 dniach od otwarcia sporu Allegro zamyka temat , nie zapytując sie czy pieniądze sprzedawca zwrócił , zamyka bo 30 dni minęło , ponieważ miałem zakończony spór złożyłem formularz POK o zwrot za zwrócony towar. Nie rozumiem dlaczego nie otrzymuję kopii formularza POK na meila ? A jedynie odpowiedź , która wpadła do spamu, dziwne bo POK przysłało formularz do oceny działania Allegro i o dziwo nie przepadł.

Jak postępować jak Allegro zamknie spór a pieniędzy nie ma?

Dlaczego Allegro wprowadza w błąd że po 2 , czy 7 dniach zwraca pieniądze ?, nie podaje od jakiego momentu

Dlaczego Allegro ukrywa dostęp do POK ? ,  trzeba się natrudzić zanim znajdzie sie pormular 

oznacz moderatorów