anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mini przesyłka

Client:68533608
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam mini przesyłkę z caysem na telefon. Zamawiając wpisałam adres, ale chyba bez numeru mieszkania. Firma wysłała paczkę ale oczywiście nie dotarła i została odesłana do nadawcy.

Czy powinni oni wysyłać do mnie paczkę którą dostarcza kurier bezpośrednio do skrzynki adresując ją do mnie bez numeru mieszkania? Czy powinni się ze mną wcześniej skontaktować? Adres co prawda jest na moim profilu, ale i tak na koniec to oni nadają paczkę bez numeru mieszkania.

Teraz oczekują przelania pieniędzy za ponowne wysłanie.

Po czyjej stronie jest wina?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:68533608 nie , Twoim obowiązkiem jest podanie pełnego adresu do nadania przesyłki 

oznacz moderatorów

Client:68533608
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Moim zdaniem wina jest po Twojej stronie. Twoim obowiązkiem jest podanie pełnego adresu. Jeżeli wyobrażasz sobie, że czyta się wszystkie adresy przed wysyłką, to zapewniam Cię - jesteś w błędzie. U mnie etykiety generowane są automatycznie przez system sprzedażowy. Poza tym skąd sprzedawca ma wiedzieć, że pod tym numerem budynku są mieszkania?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nawet nie chodzi o weryfikację danych na etykiecie , nie wszystkie posesje mają dodatkowo numery mieszkań ...BA!!! kilkakrotnie już spotkałem adresy bez numeru posesji i po kontakcie z odbiorcą okazało się ,że wszystko jest OK i przesyłki dochodziły 

oznacz moderatorów

Client:68533608
#7 Wielbiciel#

Pytam żeby się dowiedzieć, nic sobie nie wyobrażam 😉 Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Należy zapłacić za zwrot i ponowne wysłanie. Sprzedający wysyła zamówienia na podany przez klienta adres, wobec czego w twoim interesie jest podać dane prawidłowo. 

oznacz moderatorów