anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety wymienione na kupony - kuponów brak

Ubicuse
#1 Nowicjusz#

Jak w temacie.

Jakiś (niewielki) czas temu wymieniłem monety na kupony.

A teraz gdy chciałem wykorzystać - kuponów brak. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

twojagwiazdka
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie to samo. w ostatnią niedzielę wymieniłam i wsiąkło...

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Może nie udało Ci się dotrzeć do odpowiedniej zakładki?

  1. Zrób zakupy za minimum 40 zł bez kosztów dostawy.
  2. Przejdź do ekranu płatności. Wybierz płatność z góry.
  3. W sekcji Płać mniej zaznacz pole z Monetami.

    cloudcloud_0-1580287033611.png

     

  4. Określ liczbę Monet, jaką chcesz wykorzystać - od 10 do 100 Monet przy jednej płatności.

    Możesz użyć wielokrotności 10 Monet, na przykład: 10, 20, 50, 80 lub 100. 1 Moneta odpowiada 1 zł.

Monety mogą obniżyć koszt Twoich zakupów do minimalnie 1 zł, na przykład: przy zakupach za 41 zł wykorzystasz do 40 Monet - resztę dopłacisz przelewem z góry.

W przypadku płatności Monetami do Twojego rachunku Allegro doliczymy opłatę w wysokości 20 groszy.

Jeśli zrezygnujesz z zakupu po kliknięciu [przejdź do podsumowania], do Twojego konta zostanie przypisany kupon o wartości liczby Monet wskazanej przy metodach płatności. Wykorzystasz go w ciągu 14 dni.

Jeśli kupujesz przez aplikację mobilną Allegro, wymień Monety na kupon przed przejściem do podsumowania zakupu. Jak wymienić Monety na kupon dowiesz się w następnym punkcie.

 

Jeśli nie w tę stronę to napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

monia22101
#7 Wielbiciel#

Teraz kupony widoczne są dopiero w koszyku, sama myślałam że się nie wygenerował

monia22101_0-1635491086691.png

 

oznacz moderatorów