anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monety za dostawę do punktów, które obsługuje Poczta Polska

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dariusz_Wolski
#8 Zapaleniec#

Obowiązuje promocja na otrzymywanie monet z Allegro za wybieranie punktów dostawy do  miejsc, które obsługuje Poczta Polska (np. Żabka. Orlen, Ruch). Dlaczego otrzymywałem za to monety a dziś nie widzę dodatkowych monet przy wybieraniu jako dostawy Żabki? Tzn. jeszcze kilka godzin temu dziś widziałem a teraz tylko punkt z dostawą za 0 zł, bo mam Smart. A ta fajna opcja jest ważna prawie do końca grudnia ... Gdzie zgłosić ten problem? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze diabeł tkwi w szczegółach powinieneś dokładnie przeczytać regulamin promocji, pamiętam że w Żabkach było to 2 monety za pierwszy raz i 3 za drugi raz.

oznacz moderatorów
Dariusz_Wolski
#8 Zapaleniec#

Tak też było i w tej promocji - ogólnie dwie wysyłki z monetami i za jedną z nich 3 a za drugą 2 monety. Nie przeczytałem, nie doczytałem owych szczegółów 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Dariusz_Wolski 

  Promocja dotyczy tylko dwóch zamówień. Za pierwsze 2 monety a za drugie 3.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Dariusz_Wolski
#8 Zapaleniec#

Tak. Promocja obejmuje jedynie 5 monet, czyli dwie wysyłki. Wreszcie doczytałem 🙂 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dariusz_Wolski, aby promocja zadziałała, musi zostać spełnionych kilka warunków. Zostały one opisane w Zasadach przeprowadzenia Promocji. Czy wartość Twojej transakcji wynosiła min. 20 zł?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Dariusz_Wolski
#8 Zapaleniec#

Oszem, wynosiła znacznie więcej niż wspomniane 20 zł, ale po prostu nie doczytałem, że promocja obejmuje jedynie 2 wysyłki za ogólnie 5 monet 🙂

oznacz moderatorów