anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na Allegro mogę zostać oszukany

Client:102464653
#7 Wielbiciel#

Sprzedający wystawił na aukcji przedmiot ze zdjęciami z katalogu który jest wart 40 000 a chcę sprzedać za 14 tys. + darmowy transport .Nie chce wysłać zdjęć realnych nie zgadza się na płatność przy odbiorze .Przegrałem aukcje w ostatnich sekundach o 100 zł licytując na 14 000 i po paru godzinach osoba sprzedająca odezwała się do mnie czy jestem dalej zainteresowany kupnem 

tłumacząc się tym że osoba która wygrała ma czas do niedzieli lecz nie odbiera telefonu więc może mi sprzedać za 14250 wysyłając link

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:102464653 rezygnuj, bo już czuję i widzę że będziesz te 14.250 zł w plecy albo i więcej.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mi wygląda na oszustwo, uważaj przemyśl bo wygląda na zakup poza Allegro.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433  napisał(a):

Mi wygląda na oszustwo, uważaj przemyśl bo wygląda na zakup poza Allegro.


Bo to jest oferta poza Allegro z fałszywym linkiem.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

A poza tym sprawa jest na tyle poważna, że powinny się tym zająć nasze forumowe specjalistki

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:102464653 Nie wchodź w takie gierki ,to wygląda na ewidentną próbę oszustwa . Wcale bym się nie zdziwił jakby sam lub ktoś zaufany wygrał tę aukcję a teraz szukają jelenia który da się upolować. Chcesz bezpiecznie kupować to kupuj przez allegro ,w sklepach stacjonarnych lub od kogoś kogo darzysz zaufaniem.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wał, allegro udostępnia tylk odane do sfinalizowania wygranemu aukcji więc skąd ma twoje dane jako licytującego

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102464653 Cześć, będę wdzięczna za przesłanie zrzutu ekranu z widoczną propozycją i loginem sprzedającego

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów