anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nadałem zwrot w poniedziałek 15.04.2024 ale w szczegółach zwrotu dalej jest aby nadać paczkę

Client:108965864
#1 Nowicjusz#

nadałem zwrot w poniedziałek 15.04.2024 ale w szczegółach zwrotu dalej jest aby nadać paczkę do 26 kwietnia 
paczkę nadałem pocztą polską więc nie wiem czy sprzedający musi potwierdzić otrzymanie zwrotu i jak otrzymać pieniądze z tego zwrotu?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Masz potwierdzenie nadania? spokojnie poczekaj, czasem pokazuje się jak już jest u sprzedającego.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dawno zwrotów pocztą nie nadawałam. Ale jeszcze ze 2-3 miesiące temu normalnie pokazywało jej status i nie powinno się to zmienić. Czy przy Tobie skanowali paczki? Na poczcie często jest taki problem, że poprzestawiają sobie coś w komputerkach i przy jednym okienku im działa, a przy drugim nie. Generalnie im starsza pracownica tym z tym gorzej. Jak nie zrobiły tego przy Tobie to może sobie paczka leżeć do tej pory, bo nie umieją. Pamiętam kiedyś jakaś pani z tego forum zasuwała przez to do innej placówki i tam zwrot poszedł normalnie...U mnie mają 2 okienka i też kilka razy musiałam w drugim nadawać...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:108965864 Czy etykietę zwrotu wygenerowałeś z Allegro? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów