anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadany zwrot w paczkomacie jest nadal w statusie oczekujący na nadanie

Skibsonss
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, mam problem ze zwrot został nadany już jakiś czas temu i dopiero teraz zwróciłem uwagę że jest nadal w statusie oczekujący na nadanie. Numer zamówienia 644d05aa-6c86-4dc4-932d-f663a2e1447c oraz numer zwrotu sz-24-112-1181gc1

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Skibsonss czy to było na koncie, z którego tutaj piszesz? Nie znalazłam zamówienia o tym numerze, masz może potwierdzenie e-mailowe? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Skibsonss
#7 Wielbiciel#

Piszę w imieniu mojej mamy. Konto na którym jest ta sytuacja to mail [edycja]

oznacz moderatorów

Skibsonss
#7 Wielbiciel#

@la_nika Nie wiem czy powinienem oznaczać żeby odpowiedź była widoczna więc robie to teraz. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Skibsonss dziękuję za wiadomość! Sprawdziłam konto Twojej Mamy, ale wciąż nie mam zamówienia o tym numerze (ani nic podobnego). 
Czy chodzi może o zamówienie nr 8a5270a1-fb53-11ee-b555-8b5fef0110f2? Numer przesyłki to: 600000788409100022306502 od 22.04 ma status "przygotowana przez nadawcę?

Jeśli tak, to najlepiej będzie jeśli Mama skontaktuje się z InPost i poda dane przesyłki, opisze jak i w którym paczkomacie ją nadała. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Skibsonss
#7 Wielbiciel#

@la_nika Właśnie tak chodzi o to dokładne zamówienie które Pani napisała. Zamówienie zostało ewidentnie zwrócone w paczkomacie ale status się nie zmienił. Dobrze w takim razie będę sie kontaktował z inpost. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Taki komunikat jest gdy nie nadasz prawidłowo paczki, jeśli nie masz potwierdzenia nadania to tak jak byś nie nadał. 

oznacz moderatorów