anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywnie oceniłem transakcję, a teraz sprzedający straszy mnie prawnikami, co zrobić?

Client:49254004
#7 Wielbiciel#

Czekałem na przesyłke 10 dni  i to ja sie pytałem co sie dzieje a nie sklep ktory powinein mnie poinformowac ile jeszcze bede czekał. Produkty ocenilem bardzo dobrze. Teraz strasza mnie prawnikiem i sadem jesli nie zmienie oceny. po pierwsze nie wiem jak / przesylke odebralem 18 sierpnia a kupilem 8 sierpnia 2021 r./ po drugie czemu?

Czy mozna jakos zmieniec wpis? kupuje na allegro prawie 4 lata i po raz pierwszy mam zastrzenia

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49254004 Nie obawiaj się takiego zastraszania. Jeżeli w komentarzu napisałeś prawdę, oceniłeś sprzedawcę zgodnie z rzeczywistym przebiegiem transakcji, absolutnie nie masz się czego obawiać. Oni straszą prawnikami i sądami, ponieważ nie mogą już wystawiać negatywnych komentarzy odwetowych, dawniej mogli, ale Allegro zlikwidowało tę patologię.

Jeśli dostałeś jakieś pismo, zazwyczaj są to wzory ściągnięte z netu, podpisane przez nieistniejących prawników i wysłane z nieistniejących kancelarii prawnych jedynie w celu zastraszenia. Jeżeli w komentarzu napisałeś prawdę, niczym się nie przejmuj. Taki sprzedawca tylko straszy, licząc na usunięcie komentarza, bo inaczej nie potrafi zadbać o jakość swojej sprzedaży. Komentarze negatywne są po to, aby ostrzegać innych przed problemami transakcyjnymi. Niczego nie usuwaj i nie pozwól się zastraszać.

oznacz moderatorów