anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nic nie wiadomo...

-jadwinia
#7 Wielbiciel#

zrobili nam kupujacym na allegro bardzo pod gorke...nie wiadomo kogo i ktorego konkretnie produktu dotyczy dany komentarz...komu zalezy na takim balaganie ?...kupujac cokolwiek na allegro chce znac opinie konkretnego produktu od konkretnego sprzedawcy, czy to takie dziwne ?, przeciez kiedys tak bylo i komu to przeszkadzalo ?...nie wiem czy ktos juz o tym pisal, czy tylko ja mam problem ze wspieraniem roznego, nieuczciwego elementu tutaj, finansowaniu roznych oszustow, opisujacych pieknie swoj towar, ktory w rzeczywistosci nie ma nic wspolnego z oferta...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

szymela54
Maestra

@-jadwinia  Tym - nierzadko wprowadzającym w błąd - narzędziem, to zrobiono "pod górkę" i nam, kupującym i wielu sprzedającym (niestety, tym rzetelnym sprzedającym). Np. przy produkcie bez zarzutu znajdą się też opinie negatywne. Czyli narzędzie działa - znów niestety - obosiecznie.

To jest wynik tzw. produktyzacji, czyli jednego z allegrowych cudów mniemanych, a w istocie niedoniosków (obok np. "osławionego" OneBoxa).
 
"czy ktos juz o tym pisal" - tak, na ten temat było multum wątków i wpisów.
"nic nie wiadomo" - jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o...🤔 ekonomię🤣
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgadzam się z Tobą . Tak jak kupujący tak i uczciwi sprzedawcy niestety na tym cierpią i raczej portal się tym nie przejmuje i nie widzi problemu tylko przyklaskuje programowi o nazwie "produktyzacja" i katalogowi tych "cudów".

oznacz moderatorów