anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostałam zwrotu pieniędzy za anulowany zakup

Client:110101371
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, 

zamówiłam produkt, po czym po około godziny anulowałam go, oczywiście otworzyłam dyskusje, i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy…

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

kiedy anulowane ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110101371 nasz pracownik w dyskusji ze sprzedającym zachęcił Cię do złożenia wniosku do Allegro Protect: https://allegro.pl/allegro-protect/index. Tak jak Cię poinformowaliśmy konto tego sprzedającego jest zablokowane, więc gdy złożysz stosowny wniosek zwrot pieniędzy za ten zakup otrzymasz od Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110101371
#7 Wielbiciel#

Witam, 

tak, i dodatkowo Allegro wymaga wysłania dokumentu tożsamości…

”Ochrona danych osobowych…

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:110101371 Tak, nie wyślesz .nie dadzą, wybór należy do Ciebie.

oznacz moderatorów

Client:110101371
#7 Wielbiciel#

Przecież to nie jest bezpieczne - wysyłanie swojego dowodu z obu stron, tak naprawdę niewiadomo gdzie, niewiadomo komu…

Te dane mogą być wykorzystane…

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110101371 przesłanie dokumentów, o które Cię prosimy jest niezbędne żebyśmy mogli sprawdzić, że rekompensata, którą Ci wypłacimy z program Allegro Protect trafi do Ciebie. Możesz być całkowicie spokojna, bo jest to bezpieczny proces. Twoje dane z dowodu osobistego nie będą w żaden sposób przechowywane i wykorzystamy je wyłączenie w celu potwierdzenia Twojej tożsamości, a następnie usuniemy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie prościej i bezpieczniej byłoby zweryfikować tożsamość np. przelewem z konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Baju baju, a po co wam to dostajecie nr rachunku z jakiego płacił kupujący i tam wracają, Moim zdaniem to celowe działanie żeby zniechęcić kupujących z korzystania AP.

oznacz moderatorów

Client:110101371
#7 Wielbiciel#

Jestem bardzo rozczarowana Allegro…

oznacz moderatorów