anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostalem zwrotu pieniędzy

hestia885
#7 Wielbiciel#

Witam. Nie dostalem zwrotu pieniędzy chciaz sprzedawca prosil mnie o konto bankowe by je przesłać, myślałem że pieniądze byly przelane wiec nie sprawdzalem konta, ale cos mi sie nie zgadzało srawdzam a na koncie bankowy brak pieniędzy a spor zostal zamkniety przez Allegro czy moge spor wznowic albo cokolwiek z tym faktem zrobic ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@hestia885 Sprzedawca najprawdopodobniej nakłonił Cię do zamknięcia sporu lub Allegro zamknęło go jako rozwiązany, ponieważ nie wypowiadałeś się w nim przez długi czas, dlatego teraz sprzedający nie oddaje wpłaty. Nigdy nie zamykaj sporu przed ostatecznym rozwiązaniem problemu i nie porzucaj go, gdy sprawa nie została załatwiona do końca. Teraz napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o wznowienie sporu. Sprzedawca bardzo się zdziwi i szybko odda wpłatę 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hestia885 Już działam w tej kwestii, dlatego na razie poproszę Cię o cierpliwość. Gdy tylko dostanę więcej informacji w Twojej sprawie, wrócę tutaj z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hestia885 Dyskusja jest już ponownie otwarta. Jeśli Sprzedający nie zwróci pieniędzy do końca poniedziałku, skontaktuj się proszę z nami ponownie. Będziemy dalej działać, aby rozwiązać Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MowBoy
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, sprzedajacy przeciagal spor, potwierdzil odsylke produktu ale nie oddal pieniedzy. Allegor zamknelo spór automatycznie. Sprzedajacy przestal odpowiadać. Wiec stracilem pieniadze oraz zwrocony produkt -> prosze o pomoc, co jeszcze mozna zrobic?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MowBoy, czy możesz podać numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie straciłeś, Allegro zamyka ale pyta czy problem został rozwiązany, automatycznie zamyka dopiero po 30 dniach, należy w takich sytuacjach po 14 dniach zamknąć jako nierozwiązaną i złożyć wniosek do POK, al =teraz napisz o ponowne otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

oznacz moderatorów